DepResiFF evkadınları......

DryaSzr

Edeple gelen lütufla gider
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
2.985
1.453

birçok batı ülkesinde iş olarak kabul edilen ve sigortası olan statü.
evi çekip çeviren insan.jeyyar
dunyanin en zor meslegini, sosyal haklar olmadan, maassiz, ikramiyesiz, ustelik de surekli ukalalik yapan, para kazandigini yuzune vuran bi adama ve muhtemelen simarik cocuklara karsi icra etmeye calisan kadin turu...
teknolojinin ileri medineyetler seviyesine erishmedigi donemlerde kullanilan; chamashir makinasi, bulashik makinasi, elektrikli supurge ve gundelikchi kiraz hanim in yaptiklarini toptan yapabilen chok fonksiyonel mumtaz bayan shasiyet.:smiley-cool:

bütün bunlar birleşince DEPRESİF olmamak elde mi acep?:roflol:

..üşütmeden önce bir kez buraya uğrayın
:sm_cool:

ev içinde sizi en çok sinirleniren olay NeDiR ??benim genelde dağanıklığa tahmülüm yok oluyor.

Ayrıca ben "sürekli evde oturan bir evkadını" olmaktan şikayetçiyim galiba.
Çocuklar büyük olsa kapı kapı gezerim Allah sizi inandırsın.Hergün değişik bir gezme programı yaparım canlarım...

Ayrıca ben "sürekli evde oturan bir evkadını" olmaktan şikayetçiyim galiba.
Çocuklar büyük olsa kapı kapı gezerim Allah sizi inandırsın.Hergün değişik bir gezme programı yaparım canlarım...

benim de gezesim war ama cocuklar yıkım ekıbı gıbı olunca korkuyorum gitmiyorumfazla bir yere.şaka bi yana cocuklar buyuk olsa hersey bıraz daha rahat gibi görünüyora.s

Kadınlara kıymayın efendiler!

Prof. Dr. Esat Göktepe, depresyonun iklimle de çok ilgili olduğunu söylüyor. FOTOĞRAF: VAHAP ŞATIR

Muhtelif sosyal baskılar ve sürekli yaşanan bedensel değişimler kadınlarda fena halde depresyona yol açıyor. Tedavi edilebilmeleri içinse erkeklerin hoşgörülü ve anlayışlı olması gerekiyor. Zor ama imkânsız değil!

14/10/2006 alıntı

zor ama imkansız değil deniyor .gerçekten öyle mi acaba...?

**merhaba hayatım .bugun çok depresiff hissetim ve ne evi temizledim ne de yemek yaptım bi zahmet yumurta kırıver**:))ordan bir çattt sesi gelebilir her an .bu kapının çarpma sesi de olabilir,yüzünüze inen bir tokatda malesefff(

benim de gezesim war ama cocuklar yıkım ekıbı gıbı olunca korkuyorum gitmiyorumfazla bir yere.şaka bi yana cocuklar buyuk olsa hersey bıraz daha rahat gibi görünüyora.s

Benim çocuklarda "yıkım ekibi" gibi aynen canım..:roflol:
çok güzel bulmuşsun tam adını:roflol:

Körfez Savaşı'ndan önceki yıllarda Amerika'lı bir bayan gazeteci,
kadınlarla erkeklerin toplumdaki yeri konusunda bir yazı dizisi
hazırlamak üzere Kuveyt'e gitmişti. Gözlemleri sırasında dikkatini
ilk çeken görüntü, kadınların eşlerinin beş adım gerisinden
yürüdükleriydi...

Yıllar sonra aynı gazeteci, bir yazı dizisi için yeniden Kuveyt'e
gittiğinde bu kez değişik bir görüntüyle karşılaştı. Kuveyt'te
şimdi kadınlar önde yürüyorlar, eşleri ise beş adım arkalarından
geliyordu...

Amerikalı bayan gazeteci, Kuveyt'te birkaç yıl içinde meydana gelen
bu değişikliğe çok şaşırdı. Ve kadınlardan birine yaklaştı,
kendisinin de bir kadın olmasının verdiği coşkuyla,
sordu:

"Bu gördüklerim inanılmaz bir gelişme" dedi. "Söyler misiniz,
lütfen, bu değişikliğin nedeni nedir?"

Kuveyt'li kadın, Amerika'lı gazetecinin yüzüne bir süre dik dik
baktı, sonra soruyu tek sözcükle yanıtladı:

"Mayınlar..."........aslında bunu fıkralara koyacaktım ama,bakın neler yapıoyorlar biz kadınlara nasıl da seviyorlar bizleri bilin istedim ...

komik ama sinir bozucuymuşa.s
demek kadınları mayın tarayıcı yapmışlar

depresifim heheheyyyytttt :)))....kadın olup da depreşmeyen var mı yaa ?çocuk .yemek .koca.ev.iş.ye.iç .yat.uyu.yemek .ütü.bulaşık.çamaşır. !

KADIN VAR ; Seftalidir agızları sulandırır.

KADIN VAR ; Kirazdır kurtluysa bulandırır.

KADIN VAR ; Cins armuttur iyi gelmez bize.

KADIN VAR ; Visnedir kaynat reçel diye tabak tabak.

KADIN VAR ; Karpuzdur yandın çıkarsa kabak.

KADIN VAR ; Muşmuladir afiyet olsun size.

KADIN VAR ; Greyfurttur sıkarsın çıkmaz suyu.

KADIN VAR ; Keçiboynuzudur kemir ömür boyu.

KADIN VAR ; Kestanedir kış geçesiye sakla.

KADIN VAR ; Kavundur mutlaka kokla.

KADIN VAR ; İncirdir yaz kış yenir,

KADIN VAR ; Muzdur, hemen soymak gerekir.

KADIN VAR ; Şeftalidir, Ağızlar sulandırır,
KADIN VAR ; Kirazdır, Kurtluysa bulandırır.

KADIN VAR ; Vişnedir, kaynat reçel diye tabak, tabak,
KADIN VAR ; Karpuzdur, Yandın çıkarsa kabak.

KADIN VAR ; Cins armuttur, iyi gelmez bize,
KADIN VAR ; Muşmuladır, afiyet olsun size.

KADIN VAR ; Greyfurttur, sıkarsın çıkmaz suyu,
KADIN VAR ; Keçiboynuzudur, kemir ömür boyu.

KADIN VAR ; Kestanedir, kış geçesiye sakla,
KADIN VAR ; Kavundur mutlaka kokla.

KADIN VAR ; İncirdir, yaz kış yenir,
KADIN VAR ; Muzdur, hemen soymak gerekir.

Hasılı Kelam, Dünyada Her Kadının Benzeri Bir Meyvadır.
Fakat Evlenince Erkeğin Yediği Hep Ayvadır...
Hasili Kelam Dünyada Her Kadının Benzeri Bir Meyvadır. Fakat Evlenince Erkegin Yedigi Hep Ayvadır

meywa da olduk iyi mi :)))))

çocuğumu uyutuncaya kadar koşturma içindeyim.delirmiş gibi oluyorum bazen .ama yinede çamaşır sepeti hep dolu.bankom bulaşıktan arınmıyor.oyuncaklar her yerde.yok mudur bunun çaresi.anormallik bende herhalde.çalışırken böyle problemlerim olmazdı hiç.öfffffffff yaaaa.

hiç herşeyi bir kenara bırakıp,bütün günü sewdiğiniz şeyi yapark geçirmeyi düşündünüz mü!.ben mesela en sewdiğim 2 şeyi yapmayı cok isterdim bütünnn gün,hiçbirşeye elimi sürmeden :)tw karşısında kaşık kaşık cukulata yemek :).....(ama bi sorun var ya aldığım kalori :)bunu unutmuştum .al depreşmek için bi sebep daha

ahh ah bir elimde kahvem bir elimde kitabım .üstümde yumuşacık battaniyem.hele bide dışarıda yağmur yağıyorsaa.bitmiyor ki iş güç.yine gece yarısını beklemem gerekecek .senin içinde 2 kaşık çukulata yerim .yeterince kalorim var zaten.oda eklensin barii:)

a.s olsuunn bizi seven kalorilerimizle de sever .hem nerde bulacaklar bizim gibi süper ötesi kadınları,her iş gelir elimizden evelallah...hahayytt zeyna da kim ,süper kız da kimm ..yaşasın bizzzza.s.

canim sigarammmm.senden ayrilmak zorundayim biliyorum bi de basarabilsem
deprestigim anlarda beni sen kurtariyorsun belki de batiriyorsun kim bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…