Deotak bir mucize

susuleta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
3.046
5.533
İşim gereği çok terliyordum ve hergün kıyafet değiştirekten bıkmıştım...Deotak ı netteki övgüler üzerine aldım.Bu kadar güzel bir ürünün bu derece geri planda kalması beni üzdü...
mucize diyebilirim ben bu kreme....

ben 1kez bitirene kadar kullandım işe yaramayınca ikinciyi almadım, 1-2 yıl sonra bir kez daha deneyim belki işe yarar dedim yine bir değişiklik olmadı. bana hiç faydası olmadı maalesef

bazı ürünler çok güzel olsa da kimilerine fayda etmiyor malesef..

deodaran ve koltuk altı stik koleksiyonum var resmen..

fa, 8x4, nivea, rexona.. denemediğim kalmadı bir markanın bile bir çok çeşiti var..

ama en son şu rexonanın çiçek kokulusu var, pudrasız. onu aldım, iyi gibi bakalım..

pudralıları hiç sevmiyorum.kıyafetlerde leke yapıyor.

deotak denemedim hiç. alıyım bi de onu deneyim.
bana da yararsa dua ederim sana bol bol :KK70:

Bene deotak kullanıyorum, yıllardır ter kokusu nedir unuttum desem yeridir. Hem bitkisel içerikli ve alkolsüz olanıda var. Sürüyorsun bir hafta oh ne rahat:)) çok hafif kokusu olan krem deodorant leke yok ter kokusu yok. Koltukaltı kuruyup tahriş olmuyor tam bana göre :)) Bence deneyin umarım sizdede işe yarar.

bende öneririm deotak, diğer rol onlar gibi koltuk altı ıslak ve yapışkan kalmıyor, deotak terletiyor fakat bir hafta boyunca gerçekten hiç teriniz kokmuyor, zaten terletmeyen bir üründe yoktur sanırım ve olsa bile sağlık açısından terlemek gerekir zaten, teri vucuttan atamamak zararlı olur. deotak miktarı az ama fındık kadar sürmeniz yetiyor, o yüzden de uzun süre gidiyor. mutlaka denemelisiniz bence.
ayrıca deotak lapitak ın ürünü zaten, onu alırken lapitak el ve ayak kremi de almıştım, onlarda çok iyi geldi.

Bende yeni kesfettim deotaki gercekten hic ter kokmuyorum terliyorum zaten saglikli olan terlemek herkese denemesini tavsiye ederim

X