Denizli de rahim filmi çeken hastaneler

ayfer20

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
8
-4
23
Merhabalar denizli de rahim filmi (hsg) çektirmek istiyorum , daha önce çektiren var mı ? C kollu cihaz daha iyi diyorlar bu cihaz hangi hastanede vardır ? hangi hastaneyi öneriyorsunuz 😇

Seni korkutmak istemem ama anestezili olmanı tavsiye ederim 🥹

Seni korkutmak istemem ama anestezili olmanı tavsiye ederim 🥹
Teşekkür ederim yorumunuz için bende şuan için anestezili düşünüyorum çok korku ve stres var şimdiden 🥲 siz hangi hastanede çektirmiştiniz sonuçlarınız nasıldı tıkanıklık varsa eğer kesin açılıyor mu işlem sırasında

Teşekkür ederim yorumunuz için bende şuan için anestezili düşünüyorum çok korku ve stres var şimdiden 🥲 siz hangi hastanede çektirmiştiniz sonuçlarınız nasıldı tıkanıklık varsa eğer kesin açılıyor mu işlem sırasında

Ben istanbulda yaptırdım canım.
Echomar Şişlide. Cevat Bayrak.
Fiyati 5000 tl.
3000 hsg için 2000 anestezi için.
Gerçekten hiç bir acı sızı olmadı.
Yarım saatte uyanıyorsun.
Bende hiçbir sorun yoktu o yüzden tıkalı olsa hemen açarlarmıydı bilmiyorum.

Ben istanbulda yaptırdım canım.
Echomar Şişlide. Cevat Bayrak.
Fiyati 5000 tl.
3000 hsg için 2000 anestezi için.
Gerçekten hiç bir acı sızı olmadı.
Yarım saatte uyanıyorsun.
Bende hiçbir sorun yoktu o yüzden tıkalı olsa hemen açarlarmıydı bilmiyorum.
Öyle mi sevindim sorun olmamasına 😇 filmden sonraki ay gebelik oluşma ihtimali yüksek oluyormuş sanırım sizde nasıl gebelik oluştu mu

Merhabalar denizli de rahim filmi (hsg) çektirmek istiyorum , daha önce çektiren var mı ? C kollu cihaz daha iyi diyorlar bu cihaz hangi hastanede vardır ? hangi hastaneyi öneriyorsunuz 😇
Merhaba canım ben Denizlide özel cerrah hastanesinde çektirdim anestezili çektiler çok rahattı ve ilgililerdi

Merhaba canım ben Denizlide özel cerrah hastanesinde çektirdim anestezili çektiler çok rahattı ve ilgililerdi
Merhaba ne kadar ücret ödediniz şuan için özel sağlıkla görüştüm ama daha kararsızım oradaki hangi doktora muayene olmuşsunuz

X