denizim ve kağanım benimleler..işte hikayemiz..

bu gün 20 Haziran.tam bir ay oldu meleklerimi kucağıma alalı.

Tatlım doğan büyüyor, Allahım cansağlığı versin ve nice güzel aylar yıllar görün bebişlerinizle .......... hayırlısıyla vaktinde darısı biz bekleyenlerin başına diyelim.......
Öpüyorum sizi...........

bebeklerimin biri 2800 diğeri 2600 gr.olmuş.Allah'ım ınşallah böyle güzel büyümeye devam ederler:nazar:

firdos yeni öğrendim.tebrik ediyorum canım.biraz sıkıntılı günler yaşamışsın malesef ama sonuç süper bence.umarım sağlıkı,hayırlı evlatlar olurlar.çok öpüyorum canım.yakışıklıları da öp annesi benim için..

meleğimmmmm canımm kardeşim benim allahım kalbin kadar iki güzel yavru verdi sana.rabbim çok büyük zamanını en iyi o bilir.ne yaşadıysan seninle yaşadık inan ama iki güzel bebemiz şimdi bizimle.yeğenlerimi öp kokla benim için.ben hala burdayım ablam senin şu doktora gidcem.gülbin doktoru o kadar övdünki kisttlere bi baksın bakalım ne dicek.sayende bu siteyide keşfettim allah razı olsun,pko hakkında ne çok şey varmış ablam ya.yanlız değilmişim baksana.bi ara uğruycam sana ama biliyon bizim yoğunluğu telaşı.öpt çookk.

firdos yeni öğrendim.tebrik ediyorum canım.biraz sıkıntılı günler yaşamışsın malesef ama sonuç süper bence.umarım sağlıkı,hayırlı evlatlar olurlar.çok öpüyorum canım.yakışıklıları da öp annesi benim için..

canım çok sağol, daha yeni gördüm mesajını.sen nasılsın?

meleğimmmmm canımm kardeşim benim allahım kalbin kadar iki güzel yavru verdi sana.rabbim çok büyük zamanını en iyi o bilir.ne yaşadıysan seninle yaşadık inan ama iki güzel bebemiz şimdi bizimle.yeğenlerimi öp kokla benim için.ben hala burdayım ablam senin şu doktora gidcem.gülbin doktoru o kadar övdünki kisttlere bi baksın bakalım ne dicek.sayende bu siteyide keşfettim allah razı olsun,pko hakkında ne çok şey varmış ablam ya.yanlız değilmişim baksana.bi ara uğruycam sana ama biliyon bizim yoğunluğu telaşı.öpt çookk.

İsminur ablacım hoşgeldin,yoksa İSOmu demeliyim:).bu ismi nerden buldun ablacım.güzel sözlerin için çok sağol.demek İstanbula dönmedin hala,Gülbin hanım çok mükemmel bir doktor.o da ablam gibi oldu artık.biliyorsun bende emeği çok.önce Allah sonra onun sayesinde hayata döndük biz.bir git bakalım ne diyecek,Hayırlısı Olsun.ablacım düğün hazırlıklarına yardım etmek istiyorum ama durum malum.evden dışarı bile çıkamıyorumdelikafadulden

çok sağol canım,İnşallah senin güzel hikayenide okuruz burdan.sormak istediklerin olursa burdan da özelden de sorabilirsin.seve seve yardımcı olurum.Dualarım hep sizlerle.

bu arada bende UMUT ismini çok severim.ama çok yakınlarımdan birinin adı olduğu için bebeklere koyamadık.

şu anda 3 ay 4 günlük olduk Allah'ın izniyle.düzeltilmiş ise 44 günlüğüz:).Deniz 4800 Kağan 5500 olmuş.boylarıda 60cm e yaklaıştı:).tabii yaşıtlarını yakalayamıyourz ama doktor prematürelere göre iyi diyor.tek sorunumuz Deniz iştahsız bir bebek ve bizi çok yoruyor.Kağanın bir sorunu yok:nazar:.

çok geçmiş olsun canım, rabbim bu mutluluğu hiç bozmasın darısı başımıza inşalah...

gözünüz aydın...Rabbim size ve bebeklerinize uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin
güle güle büyütün bebeklerinizi
darısı benim ve benim gibi tüm hamişlerin başına :)))

çok sağol canım,İnşallah senin güzel hikayenide okuruz burdan.sormak istediklerin olursa burdan da özelden de sorabilirsin.seve seve yardımcı olurum.Dualarım hep sizlerle.

bu arada bende UMUT ismini çok severim.ama çok yakınlarımdan birinin adı olduğu için bebeklere koyamadık.

canımm benimm..çok sağol ya..çok temiz kalplı olduğun yazdıklarından belli...özelden yazacam canım ..Rabbim herşeyi gönlüne göre nasip etsin...inşallah bende senin gibi yazarım buraya güzel hikayelerimi..inşallah canım benim ya...

İsminur ablacım hoşgeldin,yoksa İSOmu demeliyim:).bu ismi nerden buldun ablacım.güzel sözlerin için çok sağol.demek İstanbula dönmedin hala,Gülbin hanım çok mükemmel bir doktor.o da ablam gibi oldu artık.biliyorsun bende emeği çok.önce Allah sonra onun sayesinde hayata döndük biz.bir git bakalım ne diyecek,Hayırlısı Olsun.ablacım düğün hazırlıklarına yardım etmek istiyorum ama durum malum.evden dışarı bile çıkamıyorumdelikafadulden

kız sayende alıntı yapmayıda örendim heekaydirigubbakcemile.isminurun kısaltması işte iso beğenemedinmi ablam.sen bebeleri büyüt hazırlıkları biz yaparız düşünme.

ablam sayfana o kelimeyi yazan kişi kapsama dışına alınmışsositososito.sen boşver herkez kendisi gibi bilir karşıdakini.kötü sözü aynen iyade et.hem bunlarla uğraşacak vaktinmi var ablam.öpt çok

bebelerimize kocaman bi:nazar:.denizoğuz biraz nazlı çıktı annesi kızma ona.kime çekmiş acaba:eek:klava: yokyok gelişimleri gayet iyi.

canım yavrulularınla birlite sağlıklı sıhhatli koca bi ömür diliyorum hepinize
sendeki yumurcaklardan bizdede var 20 haftalığız erken doğum korkusu bizdede var heycanla günlerimizi dolduruyoruz ....zor bi süreçmiş inş bundan sonra herşey çok daha güzel olucak Allahın izniyle

alahım denız ve kaganla bır omur boyu mutluluklar yasatsın
ınsallah guzel guzel gelınlerde gostersın
bızede dua edın bızlerde ınsallah cok yıpranmadan yavrularımızı kucagımıza alırız
benımde 3,denemem olucak bundan sonra ınsan cok yorluyor ve cook uzuluyor ya:KK43:(

X