deniz sekiye hapishanede ayrıcalık

atxixka81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
2.411
4
DENİZ SEKİ, CEZAEVİNDE GÖRME ENGELLİLER İÇİN SOSYAL BİR PROJEYE İMZA ATACAK!...

28/5/2009 15:40

Kokain bulundurmak ve kullanmaktan 24.5 yıla kadar hapsi istenen şarkıcı Deniz Seki, cezaevinde görme engelliler için sosyal bir projeye imza atacak. Halen Bakırköy Kadın ve Çocuk Tutukevi'nde tutuklu bulunan Deniz Seki, cezaevinde kurulacak özel stüdyoda görme engelliler için kitap okuyacak. Seki'nin dışında gönüllü kadın mahkûmların da seslendireceği kitaplar, Boğaziçi Görme Engelliler Merkezi'ne verilecek. Proje için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü eşi Hayrünnissa Gül'den de destek istenecek.

AYVA'DAN DESTEK ALDI
TBMM'nin ilk görme engelli milletvekili Lokman Ayva, projeyi elinden geldiğince destekleyeceklerini söyleyerek "Cezaevindeki kadınlardan görme engelliler için böyle anlamlı bir destek almak çok güzel bir çalışma. Sonuna kadar destekliyorum. Çalışma gönüllülük ilkesine dayanıyor" dedi
herşey kendine iyi imaj vermek için bence sen kalk gençlerin çocukların zehirlenmelerine yardımcı ol hapishanedede sosyal projeymiş yemezler canım bence kim olursa olsun ayırım yapmamak lazım iyi imaj edinmek için yapılan bir çalışma olarak görüyorum yaptıklarını kapatma çabaları

sen git o kadar insana uyuşturucu sat..
sonra git, görme engellilere kitap oku...
vay be deniz hanım, ne vicdanlıymışsınnn...

ben ünlü biri hapise girince yapılan ayrımlara kızıyorum ne yaparsa yapsın yanlışın yanında olan çok ama biz değiliz doğrudan yana olacağım herzaman ne kadar ünlü olması önemli değil benim için bir gariban bişey yapsa hapiste kimse duymaz deniz hanım yapacakmışya duyuluyor imaj temizliği açısından sen git evli barklı adamla dost hayatı yaşa sen git uyuşturucu sat sen git tvde yarışmada jürilik yaparken herkesi azarla hakir gör kendi yanlışların çıkıncada ortaya masum rollerine gir herkesi rencide ederken iyiy şimdi ne oldu

yorumları okudumda ne kadar acımasızsınız ya her insan hata yapabilir..ne insanlar görüyoruz kendi çocuğunu öldürüyo ..deniz seki napmış uyuşturucu kullanmış evli insanla beraber olmuş herkesinin başına gelebilir neler yaşadığını bilemezsiniz...bu kadar zalim olmayın..

yorumları okudumda ne kadar acımasızsınız ya her insan hata yapabilir..ne insanlar görüyoruz kendi çocuğunu öldürüyo ..deniz seki napmış uyuşturucu kullanmış evli insanla beraber olmuş herkesinin başına gelebilir neler yaşadığını bilemezsiniz...bu kadar zalim olmayın..

canim alma mazlumun ahini cikar aheste aheste demisler yada allahin sopasi yokki dank diye gecirsin ben kimseyi kinamiyo ve büyük konusmakda istemiyorum benimde bir evladim var hemde kiz

ama yuva yikanin yuvasi olmaz ve el kadar bebegin özellikle cesasini cekiyo bence suan uyusturucu kullanip hayatini mahfetmis olmasida kendi hatasi kendi elleriyle oynamis oldu hayatiyla

düsmez kalkmaz bir allah
herkes hata yapa bilir evli oldugunu bile bile bir kadına birde üstüne hamile iken o kadar ızdırap yaşatmak artı bir cok kisiyi zehir tüccarlığı yapmak kendin iciyorsan ic ama başkalarına temin etmek cok farklı cevresindeki insanlara hep zarar veriyor artı onların yakınlarına daha cok bence mazlum ahı aldı ne kadar vicdanını rahatlatmaya kendine uğraslar bulmayada calışsa vicdanı onu rahat bırakmıyor

canim alma mazlumun ahini cikar aheste aheste demisler yada allahin sopasi yokki dank diye gecirsin ben kimseyi kinamiyo ve büyük konusmakda istemiyorum benimde bir evladim var hemde kiz

ama yuva yikanin yuvasi olmaz ve el kadar bebegin özellikle cesasini cekiyo bence suan uyusturucu kullanip hayatini mahfetmis olmasida kendi hatasi kendi elleriyle oynamis oldu hayatiyla

yaptıklarını bende onaylamıyorum ama her insan hata yapabilir kadın zaten cezasını çekiyo sölemek istediğim bu kadar ezmeyelim...onunda neler yaşadığını hiçbirimiz bilemeyiz herkes onu suçluyo hüsnünün nazirenin hiçmi suçu yok?hüsnü adam olsaydı karısına bunu yapmazdı 3 çocuğu var denizin peşinden koşmazdı..nazireye ne demeli eşin madem böle bişi yapmış boşan daha neden kendini neden tvlerde reklam yapıyosun...hüsnünün işleri açıldı nazire medyatik oldu hüsnüden paraları aldı olan kime oldu deniz sekiye oldu...aşk gözünü kör etti kendini yaktı saçma sapan insanlar yüzünden iş alamaz oldu hep onu kötülediler...bir sürü sanatçı uyuşturucu kullandığı halde deniz seki yandı yine...umarım en kısa zamanda çıkar kendini toparlar çünkü bu durum onun gibi dolu bir sanatçıya yakışmıyo...

arkadaşım herşey gözümüzün önünde yaşandı pişkince daha neler var kimbilir görmediğimiz kendilerini masum gösterip yapmadıkları kötülükler yok bazı ünlülerin

yaptıklarını bende onaylamıyorum ama her insan hata yapabilir kadın zaten cezasını çekiyo sölemek istediğim bu kadar ezmeyelim...onunda neler yaşadığını hiçbirimiz bilemeyiz herkes onu suçluyo hüsnünün nazirenin hiçmi suçu yok?hüsnü adam olsaydı karısına bunu yapmazdı 3 çocuğu var denizin peşinden koşmazdı..nazireye ne demeli eşin madem böle bişi yapmış boşan daha neden kendini neden tvlerde reklam yapıyosun...hüsnünün işleri açıldı nazire medyatik oldu hüsnüden paraları aldı olan kime oldu deniz sekiye oldu...aşk gözünü kör etti kendini yaktı saçma sapan insanlar yüzünden iş alamaz oldu hep onu kötülediler...bir sürü sanatçı uyuşturucu kullandığı halde deniz seki yandı yine...umarım en kısa zamanda çıkar kendini toparlar çünkü bu durum onun gibi dolu bir sanatçıya yakışmıyo...
deniz seki nasıl bir sanatçı ki imajı ne diyosunuz neler yaşadığını bilemeyiz o bayhanı yorumlarken yargılarken biliyormuydu neler yaşadığını herkesi yargılayabiliyordu kendi sütten çıkmış akkaşık ya arkadaşlar boşuna tartışma yaratmayalım hapisten çıkar işleride açılır üzülmeyin dizi filmler çeker çok güzel örnek olur topluma yap yap kötülükleri hapisten çık bak keyfine çok güzel örnek

deniz seki nasıl bir sanatçı ki imajı ne diyosunuz neler yaşadığını bilemeyiz o bayhanı yorumlarken yargılarken biliyormuydu neler yaşadığını herkesi yargılayabiliyordu kendi sütten çıkmış akkaşık ya arkadaşlar boşuna tartışma yaratmayalım hapisten çıkar işleride açılır üzülmeyin dizi filmler çeker çok güzel örnek olur topluma yap yap kötülükleri hapisten çık bak keyfine çok güzel örnek

Doğru söylüyosun ben unutmuşum bi de Bayhan davası vardı onun..Kötü örnek oluyo hapiste yattığı için diye bi şey söylemişti...Kimin ne olacağı belli olmuyomuş demek ki ne oldum dememeli ne olucam demeli..Bunu öğrenmiştir artık heralde..

Tabi arkadaşım haklısın normal her insanın başına gelebilecek şeyler
Bir yuvayı yıkmak(!)
Uyuşturucu kullanmak ve satmak(!)
Çok normal şeyler bunlar buyrunnnnnnnnn
O kadar şey yapsın bizler eleştirince acımasız olalım. vereliniortak

Hüsnü'nün işlerinin açılması yada Nazire Hanımın medyatik olması Deniz Seki'nin yuva bozan kadın olduğu gerçeğini asla değiştirmez.
Onun bir zamanlar katil olarak gördüğü Bayhan Gürhan bile ondan çok daha iyi durumda şuan.
Birde kendi çok iyi çok dürüstmüş gibi ortamı terketmişti.
Şimdi kendisi çok ama çok acınacak durumda :1closedeyes:
Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste :nazar:
Birde şimdi çok vicdanlı(!) olduğu için körlere kitap okuyacakmış kaydirigubbakcemile3

X