Demir ilacı ishal yapar mi

bugüne kadar frr snl , frrm frt, mltfer isimli demir ilaçlarını kullanan biri olarak içtikçe beni tıkamıştı resmen şimdi ise trdyfrn isimli ilaç ile boş demir depolarımı doldurmaya çalışıyorum ve acaip ishal oluyorum benim durumumda olan var mı

Valla demir ilacından mı yoksa başka bi problemmi vardı bilmiyorum ama hamileliğm boyunca geçmeyen ishalim vardı.. nezaman demir ilacını içtim daha da kötü oluyordum.. uzun süre içmedim rahatladım .. geçen gün doktor mecbur bırakınca yine içtim 1 saat sonra yine karın ağrısı ishal sorunu yaşadım...sanırım demir ilacından kaynaklı diye düşünmeye başladım artık..

Demir e henüz başlamadım. Ama 10-15 sene önce kullandığımda dışkıda koyu renk dışında sorunum olmadı.
Decavit bende kabızlık yaptı. o Yüzde. 2 günde bir kullandım. Bitince eczaneden başka vitamin aldım.

Şunu farkettim frmatn isimli vitamin hapı içindeki demirle bu demir bende aynı etkiyi yapıyor.frmatn içemiyorum ishal yapıyor o da.zaten demir içtikten kaç saat geçerse geçsin. Açık çay,1adet orta kahve içti mi hemen tuvalete koşuyorum.simit şeftali suyu da kar etmedi.şöyle bi durumda var.bulunduğum ilçenin arıtma suyunda demir varmış o da ishal ediyor.sürekli demir depom yoğun kanamalı adetim yüzünden buna kadın doğum çözüm bulamıyor.hormon hapı verse bu sefef başka taraf bozuluyor. İki ucu şeyli değnek.

Bende yoğun bi şekilde adet olurdu..Kansızlıktan dendi hep ama çözümsüz tabikide...
Demir ilacını içsem bi dert içmesem bi dert..kanım git gide düşüyor ne yapacağımı bilmiyorum bende

Bende yoğun bi şekilde adet olurdu..Kansızlıktan dendi hep ama çözümsüz tabikide...
Demir ilacını içsem bi dert içmesem bi dert..kanım git gide düşüyor ne yapacağımı bilmiyorum bende
aynı durumdayım böyle miyom dendi hani deli gibi adet olmaya yine çok değişen bişey olmadı tek adet ağrısı azaldı. sanki bütün aldığım demir vitaminler adetle birlikte terkediyor beni. artık demir depolarımın boş olması beni iyice zorlamaya başladı.vücudumda yerine koymamaya başladı.demirim bitince pelte gibi oluyorum.omuzlarımdan bastırıyorlar hiç bir şeyi taşımaya evde iş güç yapmaya gücüm yok.

Kansizlik var bende de ne zaman demir ilacina baslasam ertesi gun ishal olurum tecrubeyle sabit,doktoruma sordugumda kabiz yapar aslinda dedi ama bende tam tersi olduzaten prospektusunde de kabiz ve ishal yaptigi yaziyor.Vücut alisiyor bir kac gunde en azindan benim oyle oluyor

Valla beni tarif etmişsin hiç iş yapasım gelmiyor bıraksalar hep oturcam yada yatıcam... 2 hareket etsem hemen yoruluyorum çarpıntım oluyor.. ben gece başladım demir ilacını içmeye ona rağmen sabaha kadar 3 kere wc ye kalktm.. valla hamile olmasam içmicem okadar sinir bozucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…