Demir ilacı ishal yapar mi

filizyunus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2014
131
25
Ferruh Fort kullanıyorum ilk başlarda kabiz olmuştum ve diskimin rengi koyulaştı şimdi de ishal oldum bagirsaklarimda aşırı gaz var çok rahatsız ediyor beni demir ilacı kullananlar böyle yan etkileri oldu mu acaba bir de yanında decavit kullanıyorum

demır ılacı renkte koyuluk kabızlık yaparda ishalı duymadım hıc yaşamadımda belkı vıtamınle bırlıkte kullandıgın ıcın olmustur canım aralarına 1 saat koy bırer saat arayla kullan duzelır ıns

Birisini sabah birisini gece yatarken içiyorum canım ama iki haftadır nerdeyse bagirsaklarim çok hareketli güldür güldür seslerini duyuyorum resmen

Birisini sabah birisini gece yatarken içiyorum canım ama iki haftadır nerdeyse bagirsaklarim çok hareketli güldür güldür seslerini duyuyorum resmen
Ayni durumu ayni ilacla 5 sene once yasadim, dr bazi kisilerde ishal yapar demisti tabi gaz da, hatta bebege gecermi dogunca gazli olurmu dedim insallah gecmez demisti ama malesef bebegim de de cok gaz oldu , 4.5 aylik oluncaya kadar devam etti bende bitti onda da bitti, simdiki aklim olsa ilaci degistirirdim simdi ferrosanal kullaniyorum mesela gaz sorunu yok

ayni sorun bendede var benim hapin ismi baska yurtdisindayim cok uzun suredir var ama kabiz olmaktan iyidir diye ilaca devam ediyorum normal hayatta kabizlik yasiyorum

ayni sorun bendede var benim hapin ismi baska yurtdisindayim cok uzun suredir var ama kabiz olmaktan iyidir diye ilaca devam ediyorum normal hayatta kabizlik yasiyorum

Hamilelikte ishal tehlikeli diyorlar ya ondan korkuyorum bende yoksa kesinlikle kabızlık çekmekten iyi ben ilk başlarda çok kabızlık çektim şimdi de ishale döndü

Bağırsaklarimda sanki balon patlıyor gibi sesini bile duyuyorum gaz sancısı oluyor bazen siz de de böyle mi olmuştu.

Bağırsaklarimda sanki balon patlıyor gibi sesini bile duyuyorum gaz sancısı oluyor bazen siz de de böyle mi olmuştu.
Aynen gece uykumdan uyandiriyordu ama en kötü yanı cocugunda gazlı olmasi emzirirken bagirsaklarimdan tıpkı dediginiz gibi sesler gelirdi tabi cocuktanda, artik karistirir olmustum bendemi ondanmi geliyor diye , kolay kolayda bitmiyor yol yakinken ilacini degistir simdi sadece sende bir sekilde geciyor zaman ama bebek gazli olunca elinde n bir sey gelmiyor, uyumuyor 15 dk da uyaniyor düşün sendeki sancinin o minicik bedende oldugunu , ben kabiz olmaktansa ishal daha iui benim icin diyordum meger sonrasi kotuymus

Inşallah bebeğime de geçmez teşekkür ederim cevabınız için :) en iyisi doktoruma sorup hapimi degistirmek galiba

Bende gyno ferro sanol kullanmstm bi ishal bi kabız oluyodm rengindede koyulasma oluyodu bide mide bulantısı çok yapiyodu bittide kurtuldm valla

Bende gyno ferro sanol kullanmstm bi ishal bi kabız oluyodm rengindede koyulasma oluyodu bide mide bulantısı çok yapiyodu bittide kurtuldm valla

Demekki bütün demir hapları yapıyor. Bebeğime zarar vermesinden korkuyorum bagirsaklarim çok hareketli çünkü bu günlerde içlerinde balon patlıyor sanki o derece de gaz var

Dışkıda renk koyuluğu oluyor ama ishal yaşamadım. Ben de 1 aydır gynoferon diye bi demir ilacı kullanıyorum sabahları ve akşamları da çinko hapı. İlaçtan memnunum :)

bana doktor sabah ac karnına verdı kabız yaparsa soyle degıstırım dedı ama ıshal yaptı :)
rahatsız edıcek kadar degıl seftalı yıyınce dengelıyor kabız olmaktan ıyıdır hamıleyken bunun konforu super valla

Ferrum Fort mu verdi size de doktorunuz. Peki işgalinden yanında gaz da yapıyor mu

Ayy aynı bende o şekildeyim yanımda ki bi insan gayet rahat duyabilir bagirsaklarimdan gelen sesleri güldür güldürler maşallah :)
bu gazımızı degerlendırmelıler enerjıde kullanmalılar bosa gıdıyor

Bende gynoferrol kullanıyorum yaklaşık 10 gündür gp ishal durumundayim. Pazartesi doktora git cem. Bi de ona sorayım ondan mi diye maffoldum cunku

Bende gynoferrol kullanıyorum yaklaşık 10 gündür gp ishal durumundayim. Pazartesi doktora git cem. Bi de ona sorayım ondan mi diye maffoldum cunku
ben de aynı ilacı kullanıyorum valla ilaçtan önce kabızlıktan dolayı makatta kanama yırtılma oldu şimdi ishalim az daolsa daha ikşnci alışım :) şimdilik rahatım. gaz da var ama ilacın içinde yazıyor ishal yan etkilerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…