Delimyimm...

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350
Arkadaşlarım sizlere bişey sormak istiyorum.ben bahçemdeki kedilerime mama verirken yada severken konuşrak seviyorum ve millet bana tuhaf tuhaf bakıyor..bugün düşündümde acaba millet bana ne gözle bakıyor.kimi benle beraber seviyor.gecenlerde yaşlı bir adam sokaktaki köpeye..canım ayağınmı acıyor ahh kıyamam falan demişti.arkadan yaşlı kadınlar adama bak kafayı yemiş dedi..zor tuttum kendime laf söylememek için ama adama bende sizin gibi bunların dilinden anlıyorum ama bazı insan gibi mahlukların dilini bir türlüçözemedim dedim.ters ters baktılar öle..

şimdi bende severken konuşuyorum ama inanın gözlerinden anlıyorum ruhuma kadar işliyorlar..

ŞİMDİ BEN KENDİ KENDİNE KONUŞAN DELİMİ OLUYORUM KIZLARR...

fisfisfis

Hayır deli değilsiniz merak etmeyin.

Sadece dili olmayan, içinde yaşadıklarını istediğini yada acısını ağrısı söylemekten mağdur evcillerle yardımcı olan bir hayvanseversiniz.

Hayır canım hiçte deli değilsin.
İçinde bulunan hayvan sevgisiyle yaptığın bir olay sadece.
Bunu herkes yapamaz,sokakta sevdiğim bir kedi yada köpek olsun bende onlarla konuşurum,çünkü onlar hisseder sevilip sevilmediklerini.
Çok takdir ettim seni sen kimseye bakma yine sev ve konuş.

hayır canım hiçte deli değilsin.
Içinde bulunan hayvan sevgisiyle yaptığın bir olay sadece.
Bunu herkes yapamaz,sokakta sevdiğim bir kedi yada köpek olsun bende onlarla konuşurum,çünkü onlar hisseder sevilip sevilmediklerini.
çok takdir ettim seni sen kimseye bakma yine sev ve konuş.

tşkler canım...dün adama söyledikler laf beni sinir etmişti.

o zaman be zir deliyim :roflol::roflol::roflol: bütün gün evde köpegimle konusuyorum . onun disinda da sizin gibi kedi köpek tüm sokak hayvanlariyla konusurum.. bunun adi delilik degil karsilikbeklemeden sevmektir a.s.

benim iki tane köpeği var ve sürekli konuşuruz.

konuşmazsak nasıl iletişim kurucaz ki.. nasıl sorucaz derdini...

kızım çiş geldimi hadi gidelim dediğim an koşar kapıya yada gzerkenken sıkıldın mı kucağıma layım derim atlar..

onlarda derdini anlatıpcvp veriyor.

hyvan sevmeyen anlamaz....

polisler bile göreve çıkadığı köpekle konuşur.. keşke delilik konuşmak olsaydı...

bence o tuhaf tuhaf bakanlar deliii :kızgın::kızgın: üstelik anlayışsız dünyanın sadece kendileri için yaratıldığını düşünen bencil sürüleri :kızgın::kızgın: offffff gene sinirlendimmm

ayrıcaaa kimin ne dediği nasıl baktığı hiçmi hiç umrumda değilll dışarda yemek yediğim yerlerde iş yerinde öğle yemeğinde yiyemediğimi veya kemikli bbişey yiyorsam kemiklerini felan alıyorum valla poşet isteyip sonra dağıtıyorum sokaktaki çocuklarıma benim artığımla başka canlıların karnı doyuyor yaa bundan büyük mutluluk ve iç huzuru yok benim içinnn valla zevkle bağıra bağırada çağırıyorum onları kızım oğlummm tabak suratt püsküllüü diye ohh kızanlar sinirlenenler çatlasın orta yerinden :kızgın::kızgın:

ayrıcaaa kimin ne dediği nasıl baktığı hiçmi hiç umrumda değilll dışarda yemek yediğim yerlerde iş yerinde öğle yemeğinde yiyemediğimi veya kemikli bbişey yiyorsam kemiklerini felan alıyorum valla poşet isteyip sonra dağıtıyorum sokaktaki çocuklarıma benim artığımla başka canlıların karnı doyuyor yaa bundan büyük mutluluk ve iç huzuru yok benim içinnn valla zevkle bağıra bağırada çağırıyorum onları kızım oğlummm tabak suratt püsküllüü diye ohh kızanlar sinirlenenler çatlasın orta yerinden :kızgın::kızgın:

sendemiçocuklarım diyorsun işte bu yaaa

o zaman tamamen sıyırdım....çünkü ben çiçek sularken çiçekle konuşurum....ayrıca kedi,köpek, balık vs...sonuçta canı oaln herşeyle konuşurum....bazen cansız olan şeylerle bile konuşurum....örneğin tv açılmaz "bozuldun mu sen ya?" derim sırnaşık şey

herkes insanlıktan eşit derecede nasibini almıyor canım sen üzülme..bende kedimi öperim koklarım sıkıştırırım konuşurum..çünkü ben çok yoğun sevenlerdenim...asla da deli değilim..

ay bende deliyim o zaman. evde dert ortağım o benim. ben onunla konuşunca anlıyor. oyun bile oynuyoruz. yani kovalamaca. kedim benim tek dostum. kızım bile ben onunla konuşunca gülüyor. kovalamaca oynadığımda bu yaşta kadının yaptığına bak diyor. şimdi o benim yaptıklarımı yapmaya çabalıyor. ama benim gibi beceremiyor. yani kedimi anlamayı.:roflol::sm_cool:

benim babamda banka emeklisi amir sert dediği dedik adamdır..şimdi ikimiz bir kedinin soytarısı oldukkaydirigubbakcemile3 koridorda ordan oraya koşuyoruz 3müz kahkahalarla..

X