Değişik tanışma hikayemiz , 2.Yılımız geride kalıyor :)

Vay be ne hikaye ama bu cevabı görür musun bilmiyorum. Ama benimde otobüste sevdalandigim biri var. Gece gündüz aklımdan çıkmaz oldu. O otobüse yetişmek için maltepeden bostanciya 10 dk da geldiğimi biliyorum. O otobüse binebilsin diye arka kapı düğmesine basıyorum. Bazen göz göze geliyoruz. Bazen beni izlediğini görüyorum. Önümüzdeki hafta tanışmak isticem. Reddetse bile sağlık olsun. Ben 24 yaşındayım ve ilk kez aşık oldum gibi bisey. Ne gibi taktik önerirsin bu kardeşine ☺

Ay ne güzel bi ask hikayesiymiş maşallah mutlulugunuz örnek olsun destan olsun daim olsun:)

Ay hiç böyle bir aşk yaşamadım eşimi de sevmiyorum sonuna kadar okudum ve cok ozendim hirli da hirsiz da olsa dunyanin. En fena insanı da olsa söyle bir aşık olmak istiyorum

Konum neden aktif oldu konum taşınmış birde yanlıs yere acmıs siniz denmıs

Hikâyelerimizin çok benzer noktaları var. Bizimde evliliğimizin 8. Ayi yeni doldu. Ben su asamada evli olduguna inanamama seviyesindeyim. Yazılarınızı görünce icim açıldı. Çok mutlu olun Insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…