Değişik tanışma hikayemiz , 2.Yılımız geride kalıyor :)

ne güzel bir öykü çok mutlu oldum içim umutla doldu böyle güzel şeylerin olması çok hoşuma gidiyor, Allah sizi hiç ayırmasın.

ay ne güzelmiş ya maşallah bu hayatta sizin gibi cesur olup duygularını dinleyebilmek gerek. ilham verdiniz bana da :)

cute şimdi okuma şansım oldu

maşALLAH size. böyle şeyler hep filmlerde olur zannediyoruz. aşkınız mutluluğunuz sonsuz olsun..
bazen ümitsizliği en dibinde hissediyorum.

inan hikayeni okurken gözümden damla damla yaslar akti hayatta bazen guzel seylerde olabiliyormus demek ki insallah ömür boyu mutlu olursunuz filmlerde ki gibi tanismissiniz gercekten cok hoş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay maaşallah ya insallah hep cok mutlu olursunuz yuvanizdan huzur mutluluk eksik olmasin insallah...

ne güzel bir tanışma hikayesi gözümde canlandırdım, hissettim resmen...çok güzel inş çok mutlu olursunuz hep ..
Bir şeyi merak ettim evlendiğinizde eski eşinizden yana bir tepki aldınız mı? Çocuk olduğu için ilişkinizi devam ettritiyor musunuz.

Sevgili cutemom,
Seni birkaç yerde daha gördüm ama yazmak şimdiye nasipmis :)
Bütün bu yaşadıklarının tek bir özeti var; kader.. Evet kader.
Zannimca zamanında çok üzülüp çok cekmissin ama sabretmissin, yilmamissin Rabbim de sana eşini nasip etmiss :)
Rabbim sizi mutlu etsin her daim nice 2 değil 22 senelere inşallah :)
Çok umutsuz olduğum bir dönemde hikâyenin okudum cutemom..
Ama hikâyen bana bir umut Işığı oldu :)
Bakalım ben nasıl bir hikaye yazicam buralar hayırlısı olsun inşallah :)

A
Amin inşallah

"annemde agladı benle dedımkı bır yere sığamıyoruz"
Ben bu kelimenden çok etkilendim bilmiyorum
Beni şu an arayabilirsin telden Cute benii beni mafettinn

Eski eşimle boşandıgımızdan beri hiç görüşmüyoruz.
5 sene dolacak bir kaç ay sonra, cocuk içinde görüşmüyoruz. o sebeble hiç bir tepki almadım hatta evlenip barklandıgım için sanırım tamamen kafası rahatlamıştır diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…