Değişik bir sorun.?? Lütfen bakar mısınız ???

Solarsystm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2019
32
5
34
Merhaba arkadaşlar. Ameliyat olalı 1,5 ay oldu. Kapalı ameliyat oldum. Gün geçtikçe var olan bazı sorunlar düzelirken, bazı sorunlar da yeni yeni çıkmaya başladı. Bir haftadır burnumun sağ tarafında garip birşey hissediyorum. Sağ tarafta içeride yani derinde bir dikiş olduğunu biliyorum. Bununla ilgili mi bilmiyorum. Sanki içeride bir şey var ve göz pınarıma değiyor gibi göz pınarımda bir batma hissediyorum ve konuşurken içeride titreme hissediyorum. En önemliside derin nefes alıp verirken yine aynı yerde göz pınarıyla burnun arasında o çukur olan yer nefes alırken içeriye verirken dışarıya hareket ediyor. Bir sürü kötü senaryo geliyor aklıma. Bu konuda bir bilgisi ve ya fikri olanlar yazabilir mi lütfen ?????

çok geçmiş olsun doktorunuzla görüşün derim hiç böyle sorun duymadım .. benimde 2. Ayım nefes darlığı devam ediyor konu açtım ama kimse aktif değil

çok geçmiş olsun doktorunuzla görüşün derim hiç böyle sorun duymadım .. benimde 2. Ayım nefes darlığı devam ediyor konu açtım ama kimse aktif değil
Nefes darlığı sürekli mi ? Çünkü benimde sabah açıksa akşam tıkalı oluyor. Bir gün çok güzel açık diğer gün tıkalı anlayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…