degerim yüksek ama kese gorülemedi nedenn yardim

Lady Luck

Hafif bir rüzgar essin serinlesin ruhlarımız 🌸
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ocak 2014
3.186
4.090
Merhaba kizlar Bugün gebelik testi yaptirdim normalde yarin adetimin ilk gunu olmasi gerek ovulasyon testi yapmistim dayanamayip test yaptirdim ve beta hcg degerim.3.620 cikti keseyi girebilirsiniz dediler doktor alttan muayene de keseyi goremedi ve yumurtaliklara bakti sag taraf cok iyi solda hafif bir oluşum var dedi 6 ay once dusuk yaptim bos gebelik ama genetik testte kan pihtilasmam cikti o yuzden dusuk olmus 2 gun sonra gel dedi dis gebelik olabilirmis bu kadar yuksek degerde keseyi sonradan goren var mi doktor iyi gibi minik bir olusum var 2 gun sonra gel dedi korkuyorum benim gibi olan varmi rahatlamaya ihtiyacim var ekte ultrason fotom var

Eklentiler

• IMG-20180816-WA0007.jpeg
    IMG-20180816-WA0007.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 103
4000-5000lerde görülür diye biliyorum ben
yaaa insallah 2000den sonra gozukuyor dedi hemşire doktorda gec olusuyor olabilir dedi eger ovulasyona goreyse zaten daha 14 gunluk falan olmasi gerek insallah cumartesi gorur ya icimde sıkıntı yok cok sukur ama yine de bir ihtimal

Ben de biraz erken diye düşünüyorum.

Birşeyler de görmüş zaten.
Bir dahaki kontrole görürsün inşallah.

Benim 20binlerde kalp atışı falan duyarım diyordum
Ama ancak kese görüldü.

Kan değerinin de pek önemi olmuyor bazen.

Merhaba kizlar Bugün gebelik testi yaptirdim normalde yarin adetimin ilk gunu olmasi gerek ovulasyon testi yapmistim dayanamayip test yaptirdim ve beta hcg degerim.3.620 cikti keseyi girebilirsiniz dediler doktor alttan muayene de keseyi goremedi ve yumurtaliklara bakti sag taraf cok iyi solda hafif bir oluşum var dedi 6 ay once dusuk yaptim bos gebelik ama genetik testte kan pihtilasmam cikti o yuzden dusuk olmus 2 gun sonra gel dedi dis gebelik olabilirmis bu kadar yuksek degerde keseyi sonradan goren var mi doktor iyi gibi minik bir olusum var 2 gun sonra gel dedi korkuyorum benim gibi olan varmi rahatlamaya ihtiyacim var ekte ultrason fotom var
Canim sadece kan değeri değil adet tarihin önemli 4 haftada görünmez diye biliyorum farklı doktora git istersen

simdi doktordan geldim degerim 601e dusmus ilki yanlis olculmus dedi doktor ve progestan verdi

X