Deflagyn kullananlar

bexione

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
2
0
28
Selam kızlar,
Deflagyn kullanmaya başladım ama kullananlardan süreçte neler yaşadıklarını öğrenmek istiyorum.
-Mesela ben 3 aylık set aldım her kullanımda akıntınızda pembelik oldu mu yoksa ilk 1. Kullanımınızda mı oldu ?
-Leep sonrası kullananların süreci nasıl ilerledi ?
-Yararını görenlerde çok fazla ama hpv16 içinde geçerli mi ? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler 🙏🏼

Merhaba ben üç aylık set aldım şuan üçüncü kutudayım. Her kullanımda pembe akinti oluyor uyguladığım anda dışarı akmasada sabah ilk sildigimde pembe akinti gibi akmış oluyor. Prospuktusunde de zaten pembe akinti olabileceği yazıyor endişe edilecek bir durum değil o yüzden diye düşünüyorum. Geçmiş olsun

Merhabalar.Elimde 3 lü set fazladan Deflagyn var.Ayrıca eşimin Almanya’dan aldığı Veregen krem mevcut. Kullanılmadılar. İsteyen olursa yarı fiyatına verebilirim. Son kullanma tarihi 2025.

Merhaba hpv 18 ve cin1 var bende. Deflagyn ve immun44 yazdı doktorum. Bugun 5.gun olacak kullanmaya baslayalı ancak kotu bir koku var kullandıgımdan beri. Deflagyn kullanırken koku problemi yasayan var mı?

X