Dedem rahat uyu mekanın cennet olsun

basin sagolsun canim...
allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun...
bende temmuz ayinda dedimi kaybettim ve suan neler hissettigini cok iyi anliyorum...

seninde başın saolsun toprağı bol olsun allah peygamber efendimizin şefaatçilerinden eylesin hepsini.

dedemi rüyamda çok görüyorum ölüyü rüyada görmek iyi değil diyorlar bide dedem hep dişlerini gösteriyo inci gibi bazen bazen sarı görüyorum gülüyo yani acaba ne demek babannem görme fazla 3 ihlas 1 fatiha oku gördüğüm göreceğim bu olsun de dedi bende yaptım ama bakalım artık

canım benim sen i çok ii anlıyorum başın saolsunn Allah sabırlar versinn mekanı cennet olsunn

dedene olan sevgin ve ölümünü kabul edememenden dolayı sık sık rüyana giriyor olabilir cnm.başın sağolsun.bence sürekli rüyana girmesinin hiçbir sakıncası yok.ne güzel hasret gideriyorsun.bende annanem ölünce çok sık görürdüm rüyamda.ondört sene oldu arada giriyor artık.ama hala çok özlüyorum:a015:

Başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah

İçerik nedeniyle konunuz “ acısıyla tatlısıyla “bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

dedene olan sevgin ve ölümünü kabul edememenden dolayı sık sık rüyana giriyor olabilir cnm.başın sağolsun.bence sürekli rüyana girmesinin hiçbir sakıncası yok.ne güzel hasret gideriyorsun.bende annanem ölünce çok sık görürdüm rüyamda.ondört sene oldu arada giriyor artık.ama hala çok özlüyorum:a015:

sen,nde başın saolsunarkadaşım hepsinin mekanı cennet olsun

biraz önce resimlerine baktım dedeciğimin o kadar yakışıklıki gülüyodu bitanem sanki bana manalı bakıyodu.onu çok seviyorum dualarım hep onunla.4 ayı geçti ama unutamıyorum hala yaşıyo gibi geliyo ve beni yıpratıyo aslında amaan yine duygulandım ben bugün iyiydim aslında ama akla gelince işte allah kimseye yaşatmasın daha büyük acılar vermesin inş.

basınsagolsun canım.bende cok severdım dedemıcok baglıydık bırbırımıze benı babanem ve dedem buyuttu desem yerıdır.ama ne dedemın olumunde cenazesıne gıdebıldım nede babanemın.babanem oldugunde yenı dogum yapmıstım losayım dıye ızın vermedıler sonkez gormeme dedem oldugundede gurbetteydım goremedım.allah mekanlarını cennet eylesın tekrar basın sagolsun.

Son düzenleme:
allahh mekanını cennet etsinn ölenlerr hayall oluyorr anılarlaa yaşıyorr

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar çok haklısın gözekciğim hayal oluyolar bugün kravatı bitek bana kaldı halamların sayesinde kokladım bi güzel sonra makinaya attım yıkadım arada eşim takıyo yıkamıcaktım ama temizliği severdi onun için yıkadım.

allah tüm ölenlerimizin mekanını cennet eylesin inş.

aminnnn. sabır diliyorum. zaman nekadar geçmiş olsada özlem bitmiyor. geçen zaman sadece ahirette kavuşacağımız zamanı yaklaştırıyor.Allah tüm sevenlerimizle cennette kavuşmayı nasip eylesin hepimize.
bu arada niyet önemli ama ben,m bildiğim müslümana toprağı bol olsun denilmiyor.

X