Dedem rahat uyu mekanın cennet olsun

cok uzuldum canim.böyle zamanlarda teselli sözleri söylemek yada yazmak zordur.zaten bir isede yaramaz..
Allahim mekanini cennet etsin,sizlerede sabir versin..sevgiler..a.s.

ecelin ugramiyacagi hicbir insan yok canim,
eninde sonunda bir gün hepimize ugrayacak...
sadece, nerde, ne zaman ve nasil oldugunu bilmiyoruz...
ates en cok düstügü yeri yakar,
basin sagolsun, dedene de Allah rahmet eylesin...

Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun...
Sabırlar diliyorum.Allah bunu unutturacak başka acı yaşatmasın.

Canım benim başın sağolsun, Allah sabır versin. Ölüm zor ama Allahın emri.
Dedenin mekanı cennet olsun güzelim.

basin saolsun canim dedenin mekani cennet olsun allah geride kalanlara saglili uzun ömürler versin

Canim arkadaslar cok güzel yazmislar. Bende sana önce bas sagligi diliyorum.
Allah nurlar icinde yatirsin dedeni.

Yakinlarimizi kaybetmeye hicbir zaman hazir olamayiz. Aklimizdan gecirebiliriz
belki, ama basimiza geldigi zaman tarif edilemez acilar hissederiz.

Onun icin sevdiklerimizin herzaman degerini bilelim...

takdiri ilahi canım allah günahlarını affetsin mekanını cennet eylesin sizlere de sabır versin bende dedimi çok severdim halada bazen rüyalrıma giriyor sabah kalkıp ruhu için çocuklara mahallaye bir şeyler yapıp dağıtıyorum ruhuna okuyorum okutuyorum böyle acımı hafiflettim ben sende ağlama ardından geceleri ruhu için oku yat rahat uyusun...

teşekkürler arkadaşlar inanın bugün 1 ay oldu hala kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor.allah hepinizin ölmüşlerine rahmet eylesin.

başınsağolsun canım.senı anlayabiliyorum bendeilk annemı ve sonra babamı çok genç yaşta kaybettim.çok zor günler yaşıyorumsevdiklerimizi kaybedince bu dünyanın ne kadar boş olduğunu anlıyoruz.ALLAH bizi bu dünyada sınıyor canım bende ailemi çok özlüyorum.acım yıne aynı acı.değişmiyor,silinmıyo yada unutulmuyor.insan yokluğu ise çok zor.ateş düştüğü yeri yakar.bol bol dua et canım..onlar bizden dua beklıyolar.ben hala onların benı biyerlerden gördüklerini inanıyorum.sesimi duyduklarına inanıyorum.hiçbir söz teselli etmez canım ama dua et Allahım hepimize sabır versin kolay değil bitanem senı çok iyi anlıyorum.kaybettıklerimiz herzaman bizimle yaşayacak.birgün bizde kavuşacağız onlara...:Saruboceq:

Basin sagolsun canim :-(

Acini anlarim, dedesini kaybetmek nedir bilirim, bende yikilmistim oldugunde...hala yoklugu içimi acitir, tam 7 yil olacak bu aralik da...:-((

Yattigi mekan cennet olsun insallah, sizlere de butun ailenize sabirlar diliyorum
:-((

seninde başın saolsun cnm dedeler çok seviliyor babanne annane değilde ençok dede seviliyor işte amin cnm inşllah rahattır gittiği yerde.

basin sagolsun canim...
allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun...
bende temmuz ayinda dedimi kaybettim ve suan neler hissettigini cok iyi anliyorum...

Allah sabırlar versin... başınız sağ olsun.. mekanı cennet olsun, nurlar içinde uyusun inşallah....

X