Dedem rahat uyu mekanın cennet olsun

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
dedem vefat etti inanamıyorum .hiçbir zaman ölmeyecekmiş gibi gördüğüm sapa sağlam yaşıtlarına göre fıkır fıkır cıvıl cıvıl dedem artık yok.allahım bu ne acıymış böyle tek dedemdi benim anneden dedemi görmemiştim hiç ama babadan dedem benim canımdı kankamdı.dedem seni çok özledim birtanem dedem seni bir öpüp koklayamadan sana hasretimle bırakıp gittin beni.dedeme 1 yıldır hasrettim evlenip erzuruma geldim dedemi çok özlüyordum ama bayramda gidecektim yanına nasip olmadı bayram haftası göçtü gitti.allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.mekanın cennet olsun sen en hayırlı ayda ve kadir gecesi haftasında gittin.o melek gibi yüzünü nurlu suratını hiç unutmayacağım.hakkını helel et canım.

canım rabbım..yattıgı yerı nur gıdecegı yerı cennet yapsın..
allah sıze ve aılaesıne sabırlar versın

Canım seni çok çok iyi anlıyorum. Allahtan sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun

canım rabbım..yattıgı yerı nur gıdecegı yerı cennet yapsın..
allah sıze ve aılaesıne sabırlar versın

başınız sağolsun canım mekanı cennet toprağı bol olsun inş.
Allah geride kalanlarada sabır versin:1hug:

Basin sagolsun canim... ben de dedecigim vefat ettiginde ne ailemin ne de mezarinin basinda durabilmistim.. günlerce aglamistim gidemedim diye...
Allah sabir versin,sana ve sevenlerine...

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
sana ve ailene sabırlar versin

başın sağolsun canım allah rahmet eylesin

basin sag olsun canim, mekani cennet olsun ne guzel hayirli geceler de vefat etmis;
rabbim mekanini cennet eylesin insallah !!!

benim babamin babasi buyuk babam da tam kadir gecesi vefat etti 2002 senesiydi kadir gecesinde telefon geldi babam gidecekti biletleri aldi ucaga bindi an vefat etmis senağlamasenağlamaama tabi onun haberi yok bizim haberimiz var, yikildik tamda izinden geleli bi kac hafta olmustu :çok üzgünüm:
rabbim gunahlarini af etsin hepsinin mekani cennet olsun insallah:Saruboceq:

canım başın sağ olsun.rabbim başka ölüm acısı tattırmassın bende geçen ayın 12 sinde anneciğimi kaybettimsenin deden gibi ramazanda ALLAHIM tümünü nur göllerinde yatırsın.cennet nasip etsin.

teşekkür ederim arkadaşlar allah sizin ölmüşlerinizede rahmet eylesin inşallah toprakları bol olsun ama işte yinede insan alışamıyor zaman herşeyin çözümü tabi.

X