Dedem nenemi dövüyor

Benim dedemde aynıydı ananem 2 sene önce vefat etti evi barkı kapandı şimdi sırayla çocuklarinin yanında kalıyor. Çok pişman sürekli ağlıyor ama nafile giden gelmiyor bazı şeylerin telafisi olmuyor malesef.

Nene zamanında çaresizlikten bu adamın kahrını çekmiş.Şimdi de o adam çocuklarını zor dururumda bırakmasın diye çekiyor . O yüzden nene Malesef evine geri döner

Atın huzurevine diyeceğimde huzurevindeki görevlilere ve diğer yaşlılara acırım. Nenenizden tamemen ayırın tek başına kalsın o tek göz evinde şeyinde boğulsun yakında cesedini bulursunuz.

80 yaşına gelip hala dayak yiyen kadın hala o adam aç kalırsa yazık olur diyip bu adamdan ayrılmıyor. Yıllarca çocuklarını bu görüntüler içinde büyütürken hala da onları dert sahibi ederken evlatlarına acımak yok ama… bu merhamet değil, kocacılık.

Bence neneyi bırakmayın kalsın sizde. O dede mi şeytan mı neyse kendine bakar merak etmesin. Bir arkadaşımın da nenesi böyleydi. Öldüğünde kadının sırtında dayak izi varmış 1 sene sonra da iblis dedesi öldü. Yazık kadının son çağları yüzündeki yaralarla mı ölsün

Çocuklara musallat olur diye öyle yapıyordur kadın. Belli ki hayatından bile vazgeçmiş

Ahı gitmiş vahı kalmış bir herifin kime ne zararı dokunabilir ki? Anca güçsüz bir kadına gücü yeter böylelerinin
Ay bu türler arsız olur maalesef. Normal sağlıklı bir insan düşünmeyin. Gidip kapıda ağlar zırlar bana bakmıyorlar diye. İş yerlerine gider çocukların. Sonra karakola gidip beni sokağa attılar der. Arar telefonla da rahatsız eder. Keşke utanıp vazgeçse ama nerdeee

Çok basit. Bakımevine atarlar olur biter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…