Dedem nenemi dövüyor

kubrakrds

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
583
327
27
Dedem oldu olası zor ve pislik biriydi hem şiddet felan di ama yasliyken dovemiyordu nenemi kendi göremiyor 80 yaşında dedem sinirlenmis nenemi yüzünü parcalayacak şekilde dövmüş nerdeyse gözünü çıkaracak seviyeye gelmiş komşular yetişmiş nenem şimdi bizim evimizde kendimi dedeme karşı tutamıyorum birkere kavgada ayırırken dedemi çok kötü fırlatmıştım hep vicdan azabı çekmiştim bunlar çözüm değil gerçekten ondan kurtulmak istiyoruz onu ruh hastanesine yada huzur evine gönderemez miyiz birgün nenemi öldürecek diye çok korkuyorum yada biz bu kavgalarda dedeme zarar vereceğiz diye korkuyorum

Dedem oldu olası zor ve pislik biriydi hem şiddet felan di ama yasliyken dovemiyordu nenemi kendi göremiyor 80 yaşında dedem sinirlenmis nenemi yüzünü parcalayacak şekilde dövmüş nerdeyse gözünü çıkaracak seviyeye gelmiş komşular yetişmiş nenem şimdi bizim evimizde kendimi dedeme karşı tutamıyorum birkere kavgada ayırırken dedemi çok kötü fırlatmıştım hep vicdan azabı çekmiştim bunlar çözüm değil gerçekten ondan kurtulmak istiyoruz onu ruh hastanesine yada huzur evine gönderemez miyiz birgün nenemi öldürecek diye çok korkuyorum yada biz bu kavgalarda dedeme zarar vereceğiz diye korkuyorum
Ahhh nine , bir ömrü dayak yiyerek mi tüketti ?🥹🥹🥹🥹
Dedeyi uzaklaştıramıyorsanız, nineniz sizinle kalamaz mı?

Ahhh nine , bir ömrü dayak yiyerek mi tüketti ?🥹🥹🥹🥹
Dedeyi uzaklaştıramıyorsanız, nineniz sizinle kalamaz mı?
Babam aşırı iyi bir insandır nenem hep tartışınca gelir bizde kalır ama nenem dedemede acıyor kimse ona bakmıyor tek başına birşey olur diyede korkuyor eşine çünkü haklı nenem olmasa kimse dedemin yüzüne bakmaz hep bizde kalır nenem sorun değil ogullarida sureklı onu almak istiyor dedemden dolayı gidemiyor nenem

Şeytan 80 yasinda o kuvveti nasıl bulmuş. Huzur evi kolay değil ya sırada bekleyenler çok var. Bu adama da paralı bakım aldırmayın. Nenen sizde kalsın o da evde dövmeye gücü yeten kendine de bakar.

Kk
Şeytan 80 yasinda o kuvveti nasıl bulmuş. Huzur evi kolay değil ya sırada bekleyenler çok var. Bu adama da paralı bakım aldırmayın. Nenen sizde kalsın o da evde dövmeye gücü yeten kendine de bakar.
İnşallah kalır annem çok sever annesini babamda nasıl desem yeryüzüne inmiş melek zaten çoğu ihtiyaçlarını hep babam karşılar şimdi bile nenemin saçlarını taradi üstünü örttü öyle uyuttu nenemi babam çok sever oda kayın validesini keşke hep burda kalsa

Kk
İnşallah kalır annem çok sever annesini babamda nasıl desem yeryüzüne inmiş melek zaten çoğu ihtiyaçlarını hep babam karşılar şimdi bile nenemin saçlarını taradi üstünü örttü öyle uyuttu nenemi babam çok sever oda kayın validesini keşke hep burda kalsa
İnşallah ♥️ ama sanmıyorum nenen bir ömür birakmamis şimdi de bırakmaz. Ne diyelim Allah hayırlısını nasip etsin. Babanızın elini de benim yerime öpün.

Utanmaz adam bir ayağı çukurda hala eşini dövüyor.
Nenen keşke dedeni düşünmese de bıraksa ne hali varsa görse.
Polise şikayet etseydiniz keşke belki korkar bir daha el kaldırmazdı nenenize

Babam aşırı iyi bir insandır nenem hep tartışınca gelir bizde kalır ama nenem dedemede acıyor kimse ona bakmıyor tek başına birşey olur diyede korkuyor eşine çünkü haklı nenem olmasa kimse dedemin yüzüne bakmaz hep bizde kalır nenem sorun değil ogullarida sureklı onu almak istiyor dedemden dolayı gidemiyor nenem
nenen celladina asik olmus bacim, yapacak bir sey yok.
morlukları gecince gonderin gitsin kocasinin yanina. senin dertlendigin kadar o dertlenmiyordur, emin ol. yoksa elbet kurtulurdu bunca senede cocuklari yanindayken

Allah ıslah etsin gerçekten yaa yazıkk
Kusura bakma ama böyleleri ne ölür ne de bişey olur boşuna dememişler kötüye bişey olmaz diye

Adamın Bi ayagi çukurda bile değil, resmen bedeni çukura girmiş 80 yasina gelmis, toprak çekiyor

Ama o ucube deden
O pis ruhu bedeninden ayrilana dek
Zavallı kadına cektirme peşinde belli.

Derdin nedir be ahmak insan

Sülalede hiç aklı başında erkek yok mu, dedeye karşı duracak? Niye bu neneye evlatları sahip çıkmıyor? Verin polise şikayetçi olunsun, uzaklaştırma çıkar, yaştan dolayı hapse girmez zaten.

Bu kadını bu saatten sonra o adamın yanına gönderecek olan evladı bir daha kendine insan demesin.

Kadın yıllardır ciddi bir fiziksel şiddet görüyor. Büyük ihtimal yıllardır kafasına aldığı darbelerden beyni, iç organları, kemikleri hasar almıştır. Bu şartlarda yaşayan yaşlı bir kadın evlatları bile sahip çıkmazken bu adamdan kendi başına kurtulamaz.

X