De gidi gebelik testi de...

geçmişi okudumda hamilelik belirtilerinden bahsetmişsin tatlım,arkadaşların dediği gibi takılma bu belirti olayına,vücudun her ay ovülasyonun hemen arkasından kendisini gebeliğe hazırlıyor,yani her ay adet oluncaya kadar gebelik belirtisi yaşıyorsun zaten.çoğu kişinin gebelik belirtisinin psikolojik olduğunu düşünüyorum ben,üstünede hamile kalınca ahanda benim gebelik belirtilerim bunlar diyorlar.haaa mutlaka vardır gebelikten dolayı belirti yaşayanlar ama baş dönmesi,mide bulantısı vb.belirtilere yükselen b-hcg hormonu sebep oluyor,ya çok erken dönemde döllenmesi gerçekleşen kişiler adete yakın bu kadar net belirti yaşıyordur ya da vücudu hassas olup ufak tefek değişimlere ani tepkiler verenlerin bu belirtileri yoğun yaşamsı olası diye düşünüyorum.orana burana bakıp moralini bozma gülüm,adetin geciktiğinde bi test yaptır varsa vardır yoksa yok a.s.

haklısınız valla tatlım moralim yerine geldi bee şimdi adet tarihim yaklaşınca kendimi dinlemeye almıuşdım şimdi boşverdim dediğin gibi varsa vardır yoksa sonraki aylara inş. sagolun canlarım benim

Bide bu kulüpte benimle aynı sağlık sorunları yaşayan,ameliyat olan arkadaşlar var bikaç tane arada oraya yazı yazıyom o kadar..he mii..

haklısınız valla tatlım moralim yerine geldi bee şimdi adet tarihim yaklaşınca kendimi dinlemeye almıuşdım şimdi boşverdim dediğin gibi varsa vardır yoksa sonraki aylara inş. sagolun canlarım benim

Hah işte böle cnmnmcim yaa :1hug:

kıs yapar mıyım hiç ama ziyaretime gelsin seviyim,kırk yılda bi gelirse kızarım tabiiii:mymeka:

guru topraklar gurumuş kalmış,yaz gelende açarmı acep gülleri topiği gibi olduk :roflol:
gızın anası oğlanın anası belli halleri,düşün artık ikisinin halini :roflol:
bırakda kırk yılda bir gelsinler torun yapsınlar toruuunnnn anca gelir :roflol:

X