De gidi gebelik testi de...

pes vallahi kızlar bi gün girmedim dağıtmışsınız ortalığı:umursamaz:şimdide tek allah ın kulu yokmafoldumbenbirbirinize harçlıklarıda vermişsiniz hani banakafamçokkarıştı

neyse zaten bendede kalmazmışdelikafadulden

hepinizi kocaman öpüyom kızlaropuyorumnanaktan
bayramınız şimdiden mübarek olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ama bayrama kadar görüşürüz inşaallah

pes vallahi kızlar bi gün girmedim dağıtmışsınız ortalığı:umursamaz:şimdide tek allah ın kulu yokmafoldumbenbirbirinize harçlıklarıda vermişsiniz hani banakafamçokkarıştı

nerelerdesin sen kaç gündür? nasılsın? şimdiden bayramın mübarek olsun arkadaşım,şekerleri bol bol ye bayramda,tatilide iyi değerlendir yerimseniben bu ay güzel haberler ver bize opuyorumnanaktan
harçlıkları sier bayramdan sonra dağıtacak,bişey kaçırmadın yani kaydirigubbakcemile5
:1hug:

Bizim evin kızlarııııııı.. hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum..sevdiklerinizle güzel bi bayram geçirmenizi diliyorumm..iyii bayramlarrrr..vereliniortakŞeniz

kızlar öncelikle herkesin bayramını kutluyorum, bugün adet günüm, iki gündür sadece akşam üzerlerinde ikişer damla açık kahve akıntım vardı, ben de test yapayım dedim dün akşam ama yanlışlıkla gebelik testi diye ovulasyon testi yapmışım dalgınlıkla çift çizgi çıktı, sonradan fark ettim ovulasyon testi olduğunu, sonra aklıma geldi bir yerlerde okudum galiba, eğer gebelik varsa ovulasyon testi pozitif olur diye... bu sabah gebelik testi yaptım ve test çizgisi silik çıktı... HAMıLE MıYıM ACABA? Adet belirtilerim yok ama gebelik belirtilerim de yok....... ama ben çok karıştım şimdi ya, bu ne şimdi bayram sabahı bayram sabahı Allahım acaba mı, çünkü ilk kahve leke gelince cuma akşamüstü adet olucam sandım hala sökülmedi ve ne tuhaf ki sadece akşamüzerleri aynı vakitte bu kahve leke var iki gündür, ne önce ne de sonra olmadı bir şey... ve şimdi bu saat itibarıyla adet olmadım ben... ama hala konduramıyorum işte keşke emin olsaydım da eşimle çocuğuma müjde verebilseydim bu bayram günü, ama hayırlısı ne ise o olsun diyorum artık, aslında ben adet tarihimi bile bilemiyorum var ya.... çünkü en son 11 ağustosta normal adetimi oldum, sonra 28 ağustosta bir daha oldum, dr bana 11 eylülü bekle adet olmalısın bu ara kanama adet değil demişti, 11 eylülde olmadı, şimdi aslında net olarak 28 eylülü bekliyorum ama yumurtlama günümü de bildiğim için üzerine teoride yapıldığı gibi 14 gün ekleyince bugün yani ayın 20 si oluyor ama dediğim gibi belki 11 eylülde ollmam gerekirken gebelik var diye olmadım, belki de daha sonra oldu bu nedenle en iyisi 28 eylülü beklemek galiba, allahım hepimize en hayırlı zamanda versin meleklerimizi, bu ay hepimizin emekleri boşa çıkmaz ve meleklerimiz gelir....:Saruboceq:

:teselli:ama zaten testin üstünde de silik çizgi pozitif olarak değerlendirilir diye yazıyordu..
bir umut işte

slm kızlar. ben yeni katıldım aranıza.iyi bayramlar.aslında bende beklemedeyim.adetime 2 gün kala evde test yaptım sonuç negatif.ama hala tık yok 4 gün geçti.acaba tekrar nezaman test yapsam bilemedim

geçmiş bayramın mübarek olsun canım,sana özelden msj attım ama almadın galiba gülüma.s.

slm kızlar. ben yeni katıldım aranıza.iyi bayramlar.aslında bende beklemedeyim.adetime 2 gün kala evde test yaptım sonuç negatif.ama hala tık yok 4 gün geçti.acaba tekrar nezaman test yapsam bilemedim

hoşgeldin :sm_cool:canım en net sonuç kan testi eğer daha adet olamadıysan

merhaba kızlar cümleten günaydın ayrıca bayramda hiç gir3emedim nete bayramlaşamadık geçmiş bayramınız mübarek olsun

X