De gidi gebelik testi de...

oolldduuuuuu..küçülde cebime gir kızz..hemen de durumdan istifade haa..uyanık seniii..
buarada şekercim toprak olduğumuzu biliyom ama konuşma şeklinden muğlalı olduğunu tahmin ediyorum yanılıyommu kii..

oolldduuuuuu..küçülde cebime gir kızz..hemen de durumdan istifade haa..uyanık seniii..
buarada şekercim toprak olduğumuzu biliyom ama konuşma şeklinden muğlalı olduğunu tahmin ediyorum yanılıyommu kii..

yaklaştın bacım,eşim aydınlıa.s onların şiveleri aynı zaten

Aahhh aydını da yazcaktım ama vazgeçtimmm..bilmişim yinede..egelilere karşı ayrı bi sempatim var doğal olarak o yüzden sordum hemşerim..

Neyse canım benim mesaide biter artık..iyi akşamlar diliyorum..öpüyorumm..Şeniz

Aahhh aydını da yazcaktım ama vazgeçtimmm..bilmişim yinede..egelilere karşı ayrı bi sempatim var doğal olarak o yüzden sordum hemşerim..

Neyse canım benim mesaide biter artık..iyi akşamlar diliyorum..öpüyorumm..Şeniz

gel öpem toprağıııımopuyorumnanaktan

kızlar bugün regl günüm hiç bi belirtim yok ne regl olcm gbi nede hamileyim gbi normalde regl olcgm zaman göğüslerm ağrırdı busefer oda yok sabah test yaptım çok net bi tek çizgiydiiii yaa off sizce erkenmi yoksa kesinmidr

kızlar bugün regl günüm hiç bi belirtim yok ne regl olcm gbi nede hamileyim gbi normalde regl olcgm zaman göğüslerm ağrırdı busefer oda yok sabah test yaptım çok net bi tek çizgiydiiii yaa off sizce erkenmi yoksa kesinmidr

benim bu ay 16 gün gecikti reglim canım, benimde normalde 1 hafta önce göğüslerim şişer acır,2 gün önce kasıklarım ağrımaya başlardı ama hiç bir belirti vermeden 16.gün geldi.bende tereddüt içerisinde kalmıştım ne regle nede gebeliğe dair hiçbir belirti yok diye,hatta yaptığım idrar testlerinden 3 tanesinde silik çizgi çıkmıştı,en son gittim kanda baktırdım negatifmiş.hamile olupda hiçbir belirtisi olmayan hatta idrar testlerinde kan testinde bile gebeliği görünmeyen arkadaşlar var.yani hamile olabilirsinde olmayabilirsinde canım o nedenle biraz daha bekle istersen,5-6 gün sonra bi kan testi yaptır o zaman kesin sonuç çıkar :1hug:

canım çok saol yaa ölee merak ediyorumki anlatamam normalde benm 2 gün erken weya geç gelebilio zatenn yani dediğn gbi 5 gün sonra falan kesin sonç belli olrr benm tekk belirtm akıntm arttı...we her ay ağzmda yara çıkardı regl olcagm zaman bi kaç gün öncesnden yara çıkmadıı umutlanıorumm iştee kendimce:)))ama ben bu ay antibiyotk kullandmm belki ondan gecikebilrrr.senin hala olmadımı canmm reglinnn

canım çok saol yaa ölee merak ediyorumki anlatamam normalde benm 2 gün erken weya geç gelebilio zatenn yani dediğn gbi 5 gün sonra falan kesin sonç belli olrr benm tekk belirtm akıntm arttı...we her ay ağzmda yara çıkardı regl olcagm zaman bi kaç gün öncesnden yara çıkmadıı umutlanıorumm iştee kendimce:)))ama ben bu ay antibiyotk kullandmm belki ondan gecikebilrrr.senin hala olmadımı canmm reglinnn

oldum ben canım,bitti bile reglim.benimde regl olduğum güne kadar akıntım devam etti.regl öncesi yaşadığım hiçbir belirtide olmayınca baya umutlanmıştım ama malesef negatif çıktı sonuç ve sonrasındada regl oldum zaten.umarım senin bebişin vardır göbüşünde de o nedenle gelmemiştir.regl olursanda üzülme sakın, regl olabilmen bile çok güzel,en azından bir sonraki ay için umudun olur opuyorumnanaktan

X