De gidi gebelik testi de...

kızlar benım adetıme 4 gun var 3-4 gundur belım cok agrıyor.hamıle olabılırmıyım.bel agrısı oluyomu

her şey olabilir canım,ben de umutlandım ama günüm gelmeden kan testi yaptırdım gördüm günümü,gününün geçmesini sabırla bekle,söylemesi kolay beklemesi zor gerçi

kıyamam sana:teselli:ailene uzak mısın?

aslında yakınım canım ama onlar manisadalar...şehrin adı farklı ya nedense çok uzağız gibi geliyor....
bir de ancak aynı dertten muzdarip olanlar anlıyor birbirini...annem anlayamaz ki derdimi...

biz hiç bekletmeden konmuşuz onun göbüşüneyerimseniben

haklısın canım.bazen insan kalabalıkta bile yanlız hisseder kendini.AMA HER ZAMAN BİZ VARIZ YANINDA:içelim:

haklısın canım.bazen insan kalabalıkta bile yanlız hisseder kendini.AMA HER ZAMAN BİZ VARIZ YANINDA:içelim:

olmasaydınız ne yapardım zaten ben...gün geliyor insanın kendi eşi bile anlamıyor:gitme:
dün ona gel bir de sperm sayımı yaptıralım dedim,sen misin diyen 2 saat surat astı..
bu gidişle ben gidip rahim filmi çektireceğim ama...onu hiç düşünmüyor beyimiz:mymeka:

ne yapsakta ikna etsek eşini.tek taraflı mücadele olmaz ki.küsmek ne işe yarar:umursamaz:tatlı tatlı konuşuncada olmuyor galiba....

ne yapsakta ikna etsek eşini.tek taraflı mücadele olmaz ki.küsmek ne işe yarar:umursamaz:tatlı tatlı konuşuncada olmuyor galiba....

olmuyor be gülüm...inatçı azcık....neymiş daha erkenmiş zamanı varmış daha,bir sene dolsunmuş....
eşim anlayamaz beni.çünkü herkes bana soruyor ''yokmu daha sende birşey ''diye... bu da direk varsa bir kusur kadının üstüne yıkıyor.kimse demiyor''aaaaa,eşin daha hamile bırakamadı mı seni'' diye:çok üzgünüm:

üzülme canım zaten zaman geçtikçe kendisi isteyecektir eminim.

üzülme canım zaten zaman geçtikçe kendisi isteyecektir eminim.

öyle kardeşim ,ama insanoğlu sabırsız işte...merak yakamı bırakmıyor,eğer onda bir rahatsızlık varsa ben ne yaparsam yapayımhiçbir sonuç elde edemem,bu kadar çabam boşa gider...

sende durumlar nasıl canım var mı ağrın falan....hiç gecikir miydi adetin

vallalha canım adetim hiç gecikmezdi benim ya ne oldu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…