De gidi gebelik testi de...

iyi fikir ama zaten böyle giderse kısırlıktan doğan bebeğide ona emanet edeceğim mecburen

kız senin gibi kısıra can kurbanbuyrunnnnnnnnn
bizde kısırın böylesinden istiyoruz:roflol:
dr şunu yaptatoparlansınlaelaelaelaelae
ona bi şok lazım

o ne ya korku filmi gibiakannehirakannehirakannehir

allah inşallah yakın zamanda verir sanada inşallah gülüm anlarsın beni,çevremdeki herkes bişey diyor,10 tane doktor adı saydım hepsine bişey buldular,hem bebeği hemde kendimi düşünmek zorundayım,kimisi bebekten anlamıyor diyorlar kimiside sezeryandan,ee birde örnek gösteriyorlar şunun başına bu geldi bunun başına şu diye mecburen kulak veriyorsun millete.

ah canım kıyamam ya nerden dedim ama ciddiyim canım eşin bulsun iyisini
ama bak öyle kum gibi olanlardan değil. vardır bi doğulu tanıdığı eşinin tunceli elazığ bingöl hasları onlardadır güzel yaparlar

ben sana hak veriyorum canım benim kolay değil tabi ama ne bileyim kısır diyen adamada ne denir
zor ya gelde karar ver

ah canım kıyamam ya nerden dedim ama ciddiyim canım eşin bulsun iyisini
ama bak öyle kum gibi olanlardan değil. vardır bi doğulu tanıdığı eşinin tunceli elazığ bingöl hasları onlardadır güzel yaparlar

şaka yapıyorum fıstığım üzme kendini,aşermeye başlamadım henüz,
hergün bişeyler yemem gerekiyormuş yakında isyanı kopartacamzaten araya birde çökelek sıkıştırtma be bacı.3 bardak süt+1 kase yoğurt+3-4 dilim peynir+et,balık veya tavuk,randevu defterim dolu çökeleği sıkıştırcak yer kalmadı :roflol:

yok benim orjinalim bu gülüm,normaldede ben her moha aşererdim,hiç olmadık zamanda olmadık bişey canım çekerdi eşimde kızardı,artık kızamıyoo :roflol: :roflol: :roflol:

aynen ya daha hamile diilim ama kendimi bildim bileli canım herşeyi çeker delikafadulden

ıııyyyy 3 bardak sütmü onu ancak soğuk içerim asla ılık dahi içemem ama diğer saydıklarını severim hele peyniri akşamları önüme alır tv seyrederken yerdim sade sade tavuk ve balık delisiyim hamilelik bana görede olabilir

ıııyyyy 3 bardak sütmü onu ancak soğuk içerim asla ılık dahi içemem ama diğer saydıklarını severim hele peyniri akşamları önüme alır tv seyrederken yerdim sade sade tavuk ve balık delisiyim hamilelik bana görede olabilir

bende ılık mılık içemem sütü gülüm ama boğazları üşütmeyeyim diye kuzu gibi ılık içiyorsun,balık tavuk hergün olsa yerim ama işten çık eve git onunla uğraş pişir birde hergün hergün zor iş valla ama mecburen uğraşıyoruz

bende bayılırım tavuk balık ama sütü soğukta olsa sıcakta olsa içemem maydanoz sevmem

bende ılık mılık içemem sütü gülüm ama boğazları üşütmeyeyim diye kuzu gibi ılık içiyorsun,balık tavuk hergün olsa yerim ama işten çık eve git onunla uğraş pişir birde hergün hergün zor iş valla ama mecburen uğraşıyoruz

ben şu testi yapmak için az daha beklesemiydim acaba,bikaç gün bile olsa kar kardır CADIARZU

kızlar sonunda geldim...şimdi börek yapacam gelmezseniz bozuşuruz heee.bolca aldım yufkayı

X