De gidi gebelik testi de...

ayy hepiniz gelin valla

akşam da irmik helvası yapmayı düşünüyordum çikolata soslu

hep beraber yeriz:))))))

güldem eşim bayılır köfteye
ya bişi sorcam kızlar sizde benim gibimisiniz şu sucuk salam tarzı sakatatlar midemi kaldırıyo sevemedim hiç heleki şu satılan tekirdağ köfte bilmeme ne diye satılan şu hazır köfteler çok fena eşimde benim yüzümden yiyemiyo bunları ama evde olanı seviyorum tabi yaparımda sık sık ama sucuk salam sosis ıyyyyyy

yok bende yapmıyorum normalde eşim çok seviyor hamur işi felan
yapmıyorum normalde bende kırk yılın başı:)))

çok yaptığım yemeği ngelin gelin ben misafir çok severim:))))

bu arada bu eşler bazen çok garip oluyor yaa....
ne isteyeceklerini şaşırıyorlar:)))

ya bişi sorcam kızlar sizde benim gibimisiniz şu sucuk salam tarzı sakatatlar midemi kaldırıyo sevemedim hiç heleki şu satılan tekirdağ köfte bilmeme ne diye satılan şu hazır köfteler çok fena eşimde benim yüzümden yiyemiyo bunları ama evde olanı seviyorum tabi yaparımda sık sık ama sucuk salam sosis ıyyyyyy

canımcım ben sadece sucuk seviyorum ama ssosis ve salamı sevemedim...ya hazır köfteler çok kötü oluyoo....ona vereceğime parayı,kıyma alır iki dakkada yoğuruveririm:1hug:

niye kıs ben çok severim ama her önüme geleni almam markalı ve 100de 100 dana olcak hazırlardanda en çok hamburger köftesi kullanırım evde hamburger yapıyorum

yok bende yapmıyorum normalde eşim çok seviyor hamur işi felan
yapmıyorum normalde bende kırk yılın başı:)))

çok yaptığım yemeği ngelin gelin ben misafir çok severim:))))

bu arada bu eşler bazen çok garip oluyor yaa....
ne isteyeceklerini şaşırıyorlar:)))

kıs bizim yerimize onlar mı aş eriyo acep:sm_confused:

güldem mercimek çorbasımı yoksa bayılırrrrrrııııııııııııımmmmmmmmmmm

benim eşime de verin sosi sucuk salam yesin
zorlan bıraktrdım bir daha alırsan beni sil dedim artık alamıyor:))))))

bende hiç sevmiyorum çiğ ürünleri

bu arada köftem hazır köfte değil ben yaptım::))
hazır ürün pek kullanmam sonuçta içinde bir sürü katkı maddesi kaynıyor yoksa o dalaplarda nasıl dayanıyor

irmik tatlısını da iç bayıltan türden yapmıyorum çok hafif yapıyorum ben yağı bile çok çok az...

malum dikkat etmemiz lazım benim çabuk kilo almaya musait bir yapım var o yüzden diikkat ediyorum
ama hızlı da veririm yani::)))

bir de benim özel spesiallerim vardır patatesli sarımsaklı biftek felan:))))

hadi gelin yapıym size:))))

X