De gidi gebelik testi de...

ne oldu benim berruma...kim üzdü bakıyım:mymeka:

yaa kızlar gelcekti oturmaya çocuklardan hbr yollamışlar varya daha öğle yemeği yiyoduk hemen kalktım masadan bişi yemeden çamaşırlarım vardı çamaşırlıkta hemen topladım tuvalet banyo yıkadım etrafı topladım hemen tatlım vardı şerbetledim makarna koydum kek çırptım fırına attım bekledım bekledım ne gelen var ne giden kimse gelmedi delirdim resmen ya:eek:klava::eek:klava:

aaaaaaaaaaaa kızarım böyle şeye hem gelcem de hem gelme
boşver canım hiç arayıp sorma ble bi dahaki seferede hiçbişi hazırlama aaa yine gelmezsiniz sanmıştım dekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
çayları doldur biz topikçe geliyoz:eek:

yaa kızlar gelcekti oturmaya çocuklardan hbr yollamışlar varya daha öğle yemeği yiyoduk hemen kalktım masadan bişi yemeden çamaşırlarım vardı çamaşırlıkta hemen topladım tuvalet banyo yıkadım etrafı topladım hemen tatlım vardı şerbetledim makarna koydum kek çırptım fırına attım bekledım bekledım ne gelen var ne giden kimse gelmedi delirdim resmen ya:eek:klava::eek:klava:

aaaa,ama ayıp yaptıkları...bi daha haber yollarlarsa de ki suretinizi görmeden geleceğinize inanmamÇok üzgünüm çoook

boşver canım hiç arayıp sorma ble bi dahaki seferede hiçbişi hazırlama aaa yine gelmezsiniz sanmıştım dekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

gelin buyrun valla, acayip sinir oldum ya olmuyokı canım yıne hbr yollasalar yine hazırlancam içim rahat etmezki :tomato:

kıs dünürüne gidiyon da bana niye gelmiyon...temizlik var diye dimiii:roflol:

berrucum bende sinir oluyorum öyle insanlara gelememe gibi bir durumun varsa açıp neden haber vermezkler ki...!!!!!anlamıyorum yaniii:KK43:((

bu arada sağol gazilicim pek geçti sayılmaz ama geçer inşallah

bu arada kk coşmuş yaa..
hangi topiğe girsem hamile var .....sonbahar da hamile kalma olasılığı daha mı artıyor ne....kaydirigubbakcemile3

X