De gidi gebelik testi de...

inşallah hamilesindir ama emin olmak için kanda baktır bence,hamilelikten emin olsan bile bhcg değerlerin normal düzeydemi diye yinede yaptırman gerekiyor tatlım kan tahlilini.ben pazar günü yaptırdım pozitif dediler şimdi cuma bir daha yapılacak normal şekilde artış gösteriyormu bhcg ona bakılacak

hayırlı olsun canım..... testin ismini yazar mısın canım? her eczane farklı kutu ve farklı tl e satıyor da merak ettim. gecikmeden mi yaptın çıktı canım

hayırlı olsun canım..... testin ismini yazar mısın canım? her eczane farklı kutu ve farklı tl e satıyor da merak ettim. gecikmeden mi yaptın çıktı canım

test dandik ya kutuda falan deil ıvondfo diye 3lira kutunun içinde çıkan poşetten sadece
23 de adet olacaktım normalde 20 si falan yani 28 gün sürüyo ya 1 ayı geçmedi yanii

anladım canım. yanıtın için sağol canım. hakkında hayırlısı olsun inş...

ee canım şimdi başladımı sende belirti ne bilim mide bulantıdı falan ayy inş rahat rahat geçirirsin hamileik dönemlerini

gülüm sana şöyle cevap versem
hamile olduğum kesinleşmiş olmasa hamile değilim diye kalıbımı basardım :roflol:
hiç bişeyim yok,iştahım normal,bulantı mulantı baş dönmeleri yok,akıntı kesildi gibi öyle bi kaç damla ayıp olmasın diye geliyor o da herhalde,bel ağrısı vardı hafiften (regl döneminde) o da geçti şimdi,kasık ağrısı batması vb.bişey yok bir tek saçlarım çok dökülüyor,pek kolay kolay dökülmez benim saçlar hamile olduğumu öğrenmeden önce başladı dökülmeye ama bu mevsimselde olabilir.gögüslerim hala şişmedi ve sızlamıyor,uçları çok çok hafif acıyor sadece o da dokunursam öyle.başkada ne belirtiler vardı hamilelerde bilmiyorum ama bende diğer aylardan farklı bişey yok

demekki varsa çıkıyor illa ki he arkadaşlar öyle mi yani 5-6 güne kadar çıkmaması normal deil mi acaba

demekki varsa çıkıyor illa ki he arkadaşlar öyle mi yani 5-6 güne kadar çıkmaması normal deil mi acaba

kişiden kişiye değişiyor canım,bazılarının regl geçtikten kaç gün sonra sonuç veriyor bazılarında 5-6 gün önceden bile sonuç veriyor,bu sanırım yumurtlamanın ne zaman olduğu ve bebeğin ne kadar zamanda rahime yerleştiğiyle alakalı

aaa ne güzel senin bebiş çok uslu maşallah annesini hiç üzmeyecek inş
inş canımcım ya inş hep böle devam eder sorunsuz bi şekilde

bilmiyorum ama 2 aydır korunmuyoruz belki üstüne bi adet görmüşümdür kızlar hastaneye gideyim sonucu bildiririm bendede mide falan bulanmaz normal devam ederim ilkinde öleydi sadece acayip yanıyom bazen ter boşalıyo çatlıcak gibi oluyommmm okadar

slm arkadaslar bundan 2 saat önce test yaptım hamileyim hemde 5 haftalık sanırım

kıslar acil alarm misafir geliyor bana iki ayağım bi pabuçta yazamıcam grşrz

aslında benimde misafirim geliyordu bugün ama iptal etmek zorunda kaldım sabah tansiyonum düştü gözüm karardı birde bas agrısı tuttu beni
yakında bulantılarım baslar
bittim ben ya bittim en cok hamilelikten korkuyorm ilk 3 ay felaket geçiyo:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…