De gidi gebelik testi de...

bence neyap biliyonmu doğurunca gösterme onlara sevdirme:eek:klava:

anacım onlarda görmek istemez ki zatenkaydirigubbakcemile3
ama olur ya isterlersede :mymeka:
ayyy bizim eşimle mutluyuz ya ama bu duruma geleceğimiz belliydi çünkü kayınvalidem kardeşleriyle görüşmez kayınpederimde kendi kardeşleriyle görüşmez bizimde kaderimiz buymuş yani kopuk bi ailesi var ilk tanıştığımızda ikiside kendilerini haklı anlatıp kardeşlerini suçluyolardı ama evlendikten sonra gördüm ki ben merkeziyetçi insanlarmış

ayyy ikiz daha iyi olur bi kız bi erkek olsun benımkı sonradan olursa benım kızda olsa erkekte olsa ona göre bi izdivaç yaparız evlatlarımızı, bide tüp bebkte çoğul gebelk şansı çok oluyo bildiğim kadarıylazemuszemus

anacım onlarda görmek istemez ki zatenkaydirigubbakcemile3
ama olur ya isterlersede :mymeka:
ayyy bizim eşimle mutluyuz ya ama bu duruma geleceğimiz belliydi çünkü kayınvalidem kardeşleriyle görüşmez kayınpederimde kendi kardeşleriyle görüşmez bizimde kaderimiz buymuş yani kopuk bi ailesi var ilk tanıştığımızda ikiside kendilerini haklı anlatıp kardeşlerini suçluyolardı ama evlendikten sonra gördüm ki ben merkeziyetçi insanlarmış

siz mutlu olun yeter gülüm
onlara dalülülülülülü

bana yaptıkları topiklere sığmaz anacım kitap yazsam hem komedi alanında hem dram alanında nobel ödülü alırım bi de yılın kadını seçilirim vallakaydirigubbakcemile3

ayyy ikiz daha iyi olur bi kız bi erkek olsun benımkı sonradan olursa benım kızda olsa erkekte olsa ona göre bi izdivaç yaparız evlatlarımızı, bide tüp bebkte çoğul gebelk şansı çok oluyo bildiğim kadarıylazemuszemus

kısss hemen kendine yonttun uyanııık:roflol:

he vallaha kız dünür dünür olma şansımız artar ya bide bu tüp bebeğin çoğul gebelik tarafı vardı di mi:hulya:

oğluna aşık bi anne modeli kabullenemedi eşini bile kıskanırdı benden
önceleri üzülürdüm haline anlamaya çalışır eşimi uyarır kayınpederimdende uzak dururdum o varken ama sonra herşey rayından çıktı.................

X