De gidi gebelik testi de...

kıs olmadı tüp bebek...
çok şükür sağlıklısın
hem tüp bebek teknolojisi ve imkanları da ilerledi bildiğim kadarı ilea.s

haklısın canım ama eşimin biraz rahatlaması lazım bizimki özel sigortaydı biliyosunuz tüp bebeği karşılamıyo ciddi miktarlar heleki ilk denemeler de başarısız olunca................
geli,r gelmez ssk ile uğraşmaya başladı çabalamaya hemen başladı canım benim........
bayağı maliyetli gelecek yaramazgamyoncuiremsu

canlarım diğer topiklere infertilite bölümlerini biraz dolaşayım uğrayacağım birazdan

haklısın canım ama eşimin biraz rahatlaması lazım bizimki özel sigortaydı biliyosunuz tüp bebeği karşılamıyo ciddi miktarlar heleki ilk denemeler de başarısız olunca................
geli,r gelmez ssk ile uğraşmaya başladı çabalamaya hemen başladı canım benim........

canım benim Allah yardımcınız olsun inş bi kolaylık çıkar karşınıza tatlım

kıyamam eniştemeeee...
aslında çok şanslısın,eşin seni çok seviyor ve bence sen daha çok üzülmeyesin diye koşturmaya başlamış bile
çok takdir ettimvereliniortak

eşim gitmiş kızlar nişanlılık döneminde ama salak dr sadece dışardan bakarak hiç bi problem teşkil etmez demiş eşim evlenmeden dürüst davranmıştı yania.s ama hiçbir teste gerek görmemiş sadece yumurtalıkların yerine oturduğuna güvenmiş anlaşılan gelişimine bakmamış eşimde nerden bilsin dr güvenmiş

eşim gitmiş kızlar nişanlılık döneminde ama salak dr sadece dışardan bakarak hiç bi problem teşkil etmez demiş eşim evlenmeden dürüst davranmıştı yania.s ama hiçbir teste gerek görmemiş sadece yumurtalıkların yerine oturduğuna güvenmiş anlaşılan gelişimine bakmamış eşimde nerden bilsin dr güvenmiş

ne yapsın güzelim güvenmeyip
arkadaş ne biçim hipokrat yeminidir bu
hiç mi çarpılmıyo bu adamlar:mymeka:

herşey çok üstüste geldi kızlar eşimin kaldıramayacağından korkuyorum biliyosunuzdur belki üst üste 2 kaza yaptıkmafoldumben iki arabamızda perte ayrıldı :gitme:ikinci kazada eşim ayağını kaybediyodu :1no2:birde ailesinin davranışları senağlamaüstüne bide bu son olay 1 senedir cehennem gibi bi hayat

Canım ne yapsın güvenmeyipde bizde öle hemen güveniyoz canımcım bak eşin seni ne kadar çok seviyo hemen uğraşıyo başladım sende kafana takmamaya çalış canımcım eşine desdek ol tatlım

herşey çok üstüste geldi kızlar eşimin kaldıramayacağından korkuyorum biliyosunuzdur belki üst üste 2 kaza yaptıkmafoldumben iki arabamızda perte ayrıldı :gitme:ikinci kazada eşim ayağını kaybediyodu :1no2:birde ailesinin davranışları senağlamaüstüne bide bu son olay 1 senedir cehennem gibi bi hayat
üsülme canım yaa noluurrrr:teselli:

ailesi en son beni aradığında eşim yatalak durumdayken allah çocuk vermesin sana demişti şimdi mutlu olsunlar çok kötüyüm kızlar

allah beterinden saklasın be gülüm:teselli:
çok kötü şeyler yaşamışsınız,ama bak hepsi geçmiş
bu da geçecek inş:teselli:

X