De gidi gebelik testi de...

bende ikizlerim arkidişler karakterimizle uğraşılmaz işte bu burç yüzünden kendimi almazdımkaydirigubbakcemile3
bu arada dilekleriniz için sağolun kızlar
kız dünür seni yanlız bırakırmıyım hiçopuyorumnanaktan
bu arada iklimde katılmış aramıza:eek:

bende bende alkisalkisalkis
dur az kaldı ikizler topiğine döncez,çift karakterli sağı solu belli olmayanlar burayaaaa :roflol:

benle anlaşan yokmu benim burcumu tahmin edin bakalım ben burcumun özelliklerini gösteriyomuyumyerimseniben

Du bakiimm biras zor olcak ama deneyeyimm..Gazilimi daha önceden tanıdığım için daha kolay olmuştu tahminim..hııımmmmmm...
BOĞA-BALIK-KOVA

bende ikizlerim arkidişler karakterimizle uğraşılmaz işte bu burç yüzünden kendimi almazdımkaydirigubbakcemile3
bu arada dilekleriniz için sağolun kızlar
kız dünür seni yanlız bırakırmıyım hiçopuyorumnanaktan
bu arada iklimde katılmış aramıza:eek:

doğru bak canım ikizlerle uğraşmak sabır ister emek ister,sevgi isteropuyorumnanaktan

bende bende alkisalkisalkis
dur az kaldı ikizler topiğine döncez,çift karakterli sağı solu belli olmayanlar burayaaaa :roflol:

hE VALLA BU NE YAA..ANAMMM ETRAFIMI HEP İKİZLER SARMIŞ AYOLL..AMA OLSUN BENİM ŞİKAYETİM YOK..

SİZCE BENN NE BURCUYUMM HADİ BAKALIM BİLENE HARÇLIK GELİYO 5 TL..:roflol:

hE VALLA BU NE YAA..ANAMMM ETRAFIMI HEP İKİZLER SARMIŞ AYOLL..AMA OLSUN BENİM ŞİKAYETİM YOK..

anaaaam,harçlığın ucu gözüktüüüü:sm_cool:
titizsin başak olabilir
hayata karşı dirençlisin balık olamazssın

saol siercim yaa bi sen tahmin ettin 4. tahmine gerek yok zaten ilk 3te bildin boğa canım dierlerinede tüstüüüüüm:umursamaz:

sen oldukça uyumlu,yumuşak başlı,bu kadar süs püs boy pos endam eda diyorumki başak veya terazi ??? şakkıdı

X