Day's Doctor Gebelik Testi Silik Çizgi

denizatlas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
5
1
26
Herkese merhaba. Benim deneyim ve bilgim olmadığı için sizlere sormak istediğim bir sorum var. Şuan reglime 3 gün var. 2 gün önce reglime 5 gün kala 2 3 damlalık bir kanamam olduğunu farkettim ve ertesi sabahı evdeki kaset gebelik testini yaptım, çok silik bir çizgi belirdi. Dün akşamda day's doctor marka erken gebelik testi aldım ve yaptım ama bu sefer herhangi bi çizgi belirmedi silikte olsa. Ben aşırı su kola kahve tüketen bi insanım, bu sebeple bütün günün tuvalette geçer. Bu yüzden emin olamadım ve bu sabah 4 saatlik bi uykudan sonra yeniden day's doctor marka erken gebelik testi yaptım, bu seferde silik bir çizgi çıktı. Reglime 3 gün var, yumurtlama günümde takvime göre 5 Temmuz idi. Kanamadan sonraki gün ilk yaptığım kaset testte de ikinci çizgi bu şekildeydi. Sizce gebe miyimdir ben anlayamadım. Daha öncede hiç bu şekilde reglden önce bi kanamam olmadı.

Eklentiler

• 20240716_163948.jpg
    20240716_163948.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 625
merhaba yerleşme kanaması olabilir test var gibi gözüküyor
Olsun çok istiyorum ama burada o kadar çok hayal kırıklığına uğramış insanların yazdıklarını okudum ki başkalarındanda birşeyler duymak istiyorum çünkü fikirsizim. Kimisi testten sebep yanılmış, kimisi kimyasal gebelik denen şeyden bahsetmiş 😔

Olsun çok istiyorum ama burada o kadar çok hayal kırıklığına uğramış insanların yazdıklarını okudum ki başkalarındanda birşeyler duymak istiyorum çünkü fikirsizim. Kimisi testten sebep yanılmış, kimisi kimyasal gebelik denen şeyden bahsetmiş 😔
lütfen kötü düşünmeyin bugün mübarek gün 129 kez ya latif çekmenizi öneririm dua edip bekleyelim hayırlısı olsun inaşllah ✨

Merhaba days doctor garip bir test bnm 1o gun kala silik gibu cizgi çıkardı sonra bur daha hic bir testim de cizgi cikmadi ins gonlunuze göre olur

Merhaba canım benimde ayın 6sında yumurtlamam oldu ovülasyonla takip ediyorum. Dün adet olmayı bekliyodum ama merakımdan aynı marka testden yaptım bende. Test ilk çalışırken karanlık bişe oluşdu ama sonra negatifdi. Yok diye bıraktım bi kaç saat sonra o karanlık yerden baya 2.çizgi oluştu. Başka markayla bugün yine denedim yine aynı şekilde. Bende beklemedeyim. Allahım bizleride hayırlı sağlıklı bebeklerle taçlandırsın inşallah. Bizde 2 senedir istiyoruz hiç bi sorun yok ama 3 kez kimyasal geçirdim.

Ben o hayal kırıklığına yaşadım canım konu açmıştım hatta bakabilirsin aynı olay aynı test ve görüntü ama kan negatif

Herkese merhaba. Benim deneyim ve bilgim olmadığı için sizlere sormak istediğim bir sorum var. Şuan reglime 3 gün var. 2 gün önce reglime 5 gün kala 2 3 damlalık bir kanamam olduğunu farkettim ve ertesi sabahı evdeki kaset gebelik testini yaptım, çok silik bir çizgi belirdi. Dün akşamda day's doctor marka erken gebelik testi aldım ve yaptım ama bu sefer herhangi bi çizgi belirmedi silikte olsa. Ben aşırı su kola kahve tüketen bi insanım, bu sebeple bütün günün tuvalette geçer. Bu yüzden emin olamadım ve bu sabah 4 saatlik bi uykudan sonra yeniden day's doctor marka erken gebelik testi yaptım, bu seferde silik bir çizgi çıktı. Reglime 3 gün var, yumurtlama günümde takvime göre 5 Temmuz idi. Kanamadan sonraki gün ilk yaptığım kaset testte de ikinci çizgi bu şekildeydi. Sizce gebe miyimdir ben anlayamadım. Daha öncede hiç bu şekilde reglden önce bi kanamam olmadı.
Merhaba sonuç ne oldu ?

Kızlarr acil yardımınıza ihtiyacım var reglme 10 gün var test yaptım bana silik var gibi geldi göz yanilmasi mi acaba bakarmisiniz
IMG-20240729-WA0001.jpeg

Normalde beklicektim cumartesiye kadar bugün de yaptın düne göre daha belirgin gibi geldi
Evet daha belirgin maşAllah sağlıkla ilerlesin 🥲benimde 3 günüm var testim böyle yarın bakalım artacak mı 🥲

Eklentiler

• IMG_2027.jpeg
    IMG_2027.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 396
Kanama kırmızı miydi acaba

X