Day’s doctor erken gebelik testi silik çıktı

gece35353

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2024
7
1
28
Kızlar İlişkinin üzerinden 1 hafta geçti ve fotoğraftaki gibi çıktı ama biraz araştırınca çok fazla sahte pozitif çıkan olmuş bende şaşırdım kaldım bu marka teste güven olur mu sizce?kaset test yaptım o negatifdi

Eklentiler

• IMG_9014.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_9014.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 55
Ben regl me 7 gün varken hem erken hem kaset test yaptım. Erken gebelikte çıkmazken kaset testte pozitif çıktı. Kan verdim onda da pozitif çıktı. Erken gebeliklere çok güvenme. Yalancı pozitif veya yalancı negatif olaylarının en çok olduğu testlerdir erken gebelik testleri.

Güvenemedim zaten çok arada kaldım bir de başka yorumları okuyunca pek ihtimal vermiyorum hayırlısı

Benimde bu şekilde çıkmıştı aynı marka test ama adet oldum sonrasında

Predictor en iyisi diyorlar en az hata ihtimali olan, biraz tuzlu ama yanılmaktan iyidir

Seni üzmek istemem ama bu markadan 2 tane vardi ikiside yapmistim ikiside pozitf gosterdi ama kana gittim negatif.. bide zaten daha iliskin üzerinden bir hafta gecmis cok erken idrara yansimasi icin

Seni üzmek istemem ama bu markadan 2 tane vardi ikiside yapmistim ikiside pozitf gosterdi ama kana gittim negatif.. bide zaten daha iliskin üzerinden bir hafta gecmis cok erken idrara yansimasi icin
Bugün kaset testte çok çok silik ikinci çizgi vardı bende kan verdim bekliyorum bakalım

Kanda 0,100 çıktı kan sonucunu beklerken elimdeki son testide yapmıştım ondanda vardı ikinci çizgi şaka gibi
Ayy canim kaset test normalde yanlis olmazdi hic duymamıştım tüh .. kimyasal mi acaba ama o zamanda deger biraz daha yuksek çıkıp dusmesi gerekiyodu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…