Dayanilir Gibi Deil

xsxirine_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
375
0
38
[zaten moralim asrı derecede bosuk adet olduum için şimdide cok şidettli agrı cekiyorum hiç boyle olmamıstı nedenı ve caresı nedır arkadaslar yardım edin ilac kulanmak istemiorum.kıvrana kıvrana yazıorum şu andasenağlama

Geçmiş olsun canım.İlaç içmek istemiyorsan havluyu ütüleyip karnına koyabilirsin, ayaklarına sıcak su torbası koyabilirsin.Ilık sütte iyi gelir.

Elma ağrı kesicidir. Ilık bir şeyler mesela ıhlamur gibi gevşetici çaylar içebilirsin. Sıcak su torban varsa sancılı bölgeye koy, üzerini de yorganla örtüp yat ve terle. Uyumaya çalış, uyandığında iyi olursun inşallah! Geçmiş olsun.

tarçın bal ve limon karışımı bana çok iyi geliyor ayaklarının altına sıcak su torbası koy ayaklarını karnına çekerek yatarsan daha rahat edersin birde moralini bozma bende hamile olamıyorum bi türlü kendini paralsan dayinede olmuycaksa olmuyo napalım bizede beklemek düşüyor ve bekliycez lütfen üzülme :teselli:a.s.

arkadaslar hepinize tesekkürler ben söyledıklerınızi uygulamaya gidiorum kendınıze iyi bakına.s.

calısmalara devam canım eşim cok kısıo bana üserine düşme artık dio bende öle yapacagım eskıden hesaplamamı varmıs dimi:1hug:

calısmalara devam canım eşim cok kısıo bana üserine düşme artık dio bende öle yapacagım eskıden hesaplamamı varmıs dimi:1hug:

haklısın hesaplaya hesaplaya beynim sulandı artık bıraktım hesabı kitabı olmuyoo ne yapsam olmuyoo valla gebelik testine verdiğim parayla firma sahipleri yeni fabrika filan açmışlardır heralde maddi manevi çöküntüdeyim isyan etmemek lazım:1shok::1shok::1shok:

ya üzülme zaman bırakalım canım ümıtsiz olma canım benım herseyın hayırlısı sen dr gittinmi ben gitmiştim sorun yok dedi bana ama olmuo işte 3 kere denedik

ya üzülme zaman bırakalım canım ümıtsiz olma canım benım herseyın hayırlısı sen dr gittinmi ben gitmiştim sorun yok dedi bana ama olmuo işte 3 kere denedik

bu sebeple gitmeye utanıyorum çünkü çok yeniyiz 8 aylık evliyiz ve 6 aydır deniyoruz dr kovalar valla ilgilenmez bu nedenle hiç gitmedim öölece bekliyorum belkide bi sorun var ama ilgilenmyceklerini bildiğim için gitmedim valla seni de kendim gibi biliyorum birbirimizi teselli ediyoruz ama kendimiz içten içe üzülüyoruz seni çok iyi anlıyorum ben :teselli::1hug:

valla bi agrı kesici içtim uyumusum yenı uyandım:)ablacım tesekkur edrım cevabın için ::) evet ben doktora gittimde dr. dedıkı kac senelık evlısınız o zaman 4, aydı daha yenı olur bakalım dedi bende cook merak edıorum dedim ultrasyonda zorla baktırdım kendime bişi gösükmüo dedı ve gerı gönderdi gaz varmıs sadece:)sende üzülme seninde erken bence bidaha deyenelim bakalım ama bu sefer hamileligi kafamdan atıcam.bide şu milletin cenesi öldürüo beni,daha yokmu bişey daha yokmu birasda onlar etkilio insanı birde kaynana ahhhh ahhhhhhhh

benimde hamile kalmadan son adetim çok sancılı gecmişti nerdeyse aglatmıştı beni belki sizdede bidahaki ay olur

insallah banada dua et bol bol benımde korunmayı bıraktıktan sonrakı 3, adteım ama takmıorum fasla içim rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…