dayanamıyorum

ben deliside her ay baska marka bi test alirim. oteki testler kesin bozuktu falan derim. Her seferinde bayonun baska bi yerine koyarim testi sanki burasi ugurlu gelcek derim. kendimizi kandiriyoruz iste. olacaksa zaten haberimiz olacak bisekilde merak etmeyin.

ya zaten bize biz zarar veriyoruz. ben de birkac gun once bunlari her ay oldugu gibi tekrar yasadim, bugun test yaptim negatif cikti, oturdum agladim, sinirlendim, saga sola cattim. takmamaliyiz olacaksa olur falan demeliyiz ama olmuyor iste.. ins. sen hamilesindir, Allah yardimcimiz olsun..

ben deliside her ay baska marka bi test alirim. oteki testler kesin bozuktu falan derim. Her seferinde bayonun baska bi yerine koyarim testi sanki burasi ugurlu gelcek derim. kendimizi kandiriyoruz iste. olacaksa zaten haberimiz olacak bisekilde merak etmeyin.

Canım senin gibi bir delide benim:roflol:

AHANDA TEK DİİLMİŞİM... bende deliriyom artık falan sanıyodum...laelaelaelaelae

benimde içim içimi yiyor zor duruyorum ya gerçi adetıme var ama göğüslerim acıyor bırde çok uyuyorum ya bakalım dayanabılcemmı?

istersen test yapabilrsin çünkü beklemek çok zor en azından negatif bile çıksa o gün kafana takıp üzülüyosun olursa süpriz bişey sevinirsin adet gününde de kanamayı görsen bile o güne kötüye hazırlamış olduğun için kendini zaten çok etkilenmemiş olursun ben böle düşünüyorum benm ilk hamileliğimde adete 1 hafta varken test yapmıştım çok az bişey çıkmıştı ama ben inanmanıştım bu kadar erken olmaz die ama adet günümde yaptığımda çok belliydi ...geçen ayda yine adete 1 hafta varken yaptım test yine silikti ve aynı gün ikiside silik bi şekilde beliydi ama karnımda sancılar olduğu için testler bozuktur die düşündüm.ve adetde gördüm ama az oldum normalden kafama takıldığı için doktora gittim 1 haftalık araştırma sonucunda dış gebelik olduğu ortaya çıktı...neyse sana anlatmak istediğim ben 2 gebeliğide 1 hafta önceden gördüm testlerde...beklemek çok zorrr ben bekle demicem sanaaaaaa...hayırlısı ise çıkar de ve kafana takmama ya çalış bende olmuyoda olmuyo dedim dedim sonrada kötü bi durumla karşılaştım ama bu benim için ikinci bi sınav oldu... ilk bebişimide 5 aylık hamileyken kaybetmiştim..hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebişim çok istiyoruz allah ellerimizi boş bırakmasın......çok yazdım okumaktan sıkılmazsın inşallah:))
saol yazdıkların için yarın adetime 2 gün kalıo, daha fazla bekleyemicektim zaten, sabah bi test alıp bütün duları okuduktan sonra uygulamaya koycam, bakalım negatif çıksa bile adetim gecikince tekrarlarım, o da olmazsa ne yapalım, bi daha ki aya aynı umutlarla devam :)))

benimde içim içimi yiyor zor duruyorum ya gerçi adetıme var ama göğüslerim acıyor bırde çok uyuyorum ya bakalım dayanabılcemmı?

beklemek ne kadar zor dimi, kimseye belli etmemeye çalışıp içinde kopan çığlıklarla başbaşa olmak, çok zormuş ya, insan başına gelince anlıo, bu ay olsun artık lütfeen :)

istiridyecim günaydın. ne yaptın test yaptın mı. inşallah güzel haberlerini bekliyoruz. inşallah nisan açılışını yapıcaksın. peşinden seri halinde bizi sürükleyerek. dualarım bizimle. rabbim hepimizi sevindirsin. hepimiz bir bir anne, teyziş olalım. ben umutluyum. umarım umudumuz en kısa zamanda mutluluğa dönüşür.

istiridyecim günaydın. ne yaptın test yaptın mı. inşallah güzel haberlerini bekliyoruz. inşallah nisan açılışını yapıcaksın. peşinden seri halinde bizi sürükleyerek. dualarım bizimle. rabbim hepimizi sevindirsin. hepimiz bir bir anne, teyziş olalım. ben umutluyum. umarım umudumuz en kısa zamanda mutluluğa dönüşür.

BENİM UMUDUM BİTTİ.. ÇÜNKÜ ATEŞİM 36.7 İDİ 36.6 YA DÜŞTÜ... GÖĞÜSLERİMDE HİÇ BİR BELİRTİ YOK... NE MİDE BULANTISI NE BİŞEY... HİÇ BİR ŞEY... ATEŞİM 36.7 İKEN UMUTLANMIŞTIM AMA DÜŞÜNCE HER ŞEY BİTTİ.. EVET PAZAR GÜNÜ SABAH TEST BİLE YAPTIM EŞİMİN HABERİ YOK... O DA TEK ÇİZGİ:çok üzgünüm: EEE SİZ SÖLEYİN NASIL HAMİLE OLDUĞUMU UMUT EDEYİM ARTIK... ANLAYACAĞINIZ 3 NİSAN ADETİMİ BEKLİYORUM..........:a015:

istiridyecim ins melegin gelmiştir ama biraz daha bekleyelim. atesinin 4 gundur sabit olması yanlıtıcı olabiliyor ama umarim yanılan biz oluruz sen atese gore umitlenme ben cok umitlendim hep bosa cıktı 36,9-37 lerde bile ates gordum canım .gunun gecmedikce bu acaba hamilmiyim soruları bos gelio artık bana ki gunumde gecmio zaten :) yinede sana beim chart imi ekliyorum sakın test yapma suan olsada cıkmaz sanırım anca kan testinde cıkar onun icinde erkenden bosa para verme derim canım.

http://www.fertilityfriend.com/home/stella79

kızlar adet gününüzü bekleyemiyecek kadar sabırsızsanız oncomed alın hızlı gebelik testi adet tarihinden 1 hafta önce sonuç alabiliyorsunuz diğer testlerden daha hasas Ki eğer şüphelendiğiniz bir şeylşer varsa ben test yapın derim neden diyelim 3 gün var adetinize ama siz şüpheleniyosunuz yoksa test negatif vercektir zaten üzülürsünüz tabiki Ama adetinizi beklediğinizde de yani 3 gün sonrada olmadığını öğreneceksiniz yine üzüleceksiniz o gecen 3 gün boyuna kendinize ve hormonlarınıza eziyet etmiş olacaksınız Biliyosunuz ki stres cok etkiliyor boşu boşuna adet düzeninizi bile bozabilirsiniz Tabiki karar sizin bu benim fikrim Ben şüphelendiğim anda hep yaptım testi Gebeliğimdede adet günüm gelmeden test yapmıştım ikinci cizgi görünmüydu normal test sonra tekrar aldım elime testi inceledim gölge gördüm umursamadım adetim geçti tekrar yaptım ve bebişim gelişini öğrendim Yanlız kızlar ck tuhaf bir mutluluk huzur rahatlık vardı o yüzden emindim bebişimden Hatta gününü bile tahmin edebiliyorum ne ateş ölçtüm ne yumurta takibi doktora gitmeden bebişimin nerde olduğunu bile biliyodum Rahat olun herşey allahdan herşeyde bir hayır vardır kendinizi strese soktuca bebişinizin gelmesi zorlaşır O var olduğunda inanın bana haberiniz oluyo zaten sanki içinizden sesleiyor size anne ben burdayım diye
Rabbim hepinizin kollarını boş bırakmasın hayırlı evlatlar versin

evet en önemli adet geçikmesi ama hepimiz sabırsısız işte..... valla bende başlarda böyleydim ama artık hiç bişey yapmıyorum kendimizi çok üzüyoruz olan bize oluyo en iyisi sabretmek beklemek işte bunlar çok istediğimiz için oluyo kendimizi dizginleyemiyoruz

kızlaaaaarrrrrr dün gece rüyamda test yapıodum ve çift çizgiyi görüodum.. Sabah öyle bi duyguyla uyandım ki adetime 2 gün vardı ama tamam dedim bu bi işaret ve kesinlikle testi almalıyım, öyle 1 hafta falan beklemeye tahammül edemezdim.. Testi aldım, dualarla ve hayırlısı diyerek yaptım, ikinci çizgiyi görür gibi oldum ilk baştan yok dedim ışık yanılsaması yada rüya baskın çıktı sanırım diye gözlerimi telaşla kırpıştırarak bakmaya devam ettim ve T bölgesindeki pembelik gülümser gibi bana bakıodu sanki, gözlerim yaşla doldu, banyoda olduğum yere diz çöktüm her yerim titriodu, kendimi hala çocuk gibi hissederken içimde bi canlıya can verdiğimi düşünmek, Allahım nası güzel bi duygu.. Gerçi yarın ilk işim tabikii kan testini de bir an önce yaptırmak olucak ama daha önce tek çizgileri çok gördüğüm için bu bana mucizeydi bugün..Sevgili kocam şehir dışında olduğu için ona bu haberi telfonda vermek durumunda kaldım ama bu bile güzeldi, konuşamadan bi süre ağladık tel.in bir ucunda o bir ucunda ben, "kan testi için bekle beni nolur beraber yaptıralım" dedi :)) ben 8 aydır özlemini çektiğim bu muhteşem şeye sahip oldum, temennim ve duam Allah bu güzel duyguyu tatmak isteyen bütün kader arkadaşlarıma da en kısa zamanda bunu yaşatması... Darısı sizlerin başına arkadaşlar.. Güzel haberlerinizi bekliorum...

kızlaaaaarrrrrr dün gece rüyamda test yapıodum ve çift çizgiyi görüodum.. Sabah öyle bi duyguyla uyandım ki adetime 2 gün vardı ama tamam dedim bu bi işaret ve kesinlikle testi almalıyım, öyle 1 hafta falan beklemeye tahammül edemezdim.. Testi aldım, dualarla ve hayırlısı diyerek yaptım, ikinci çizgiyi görür gibi oldum ilk baştan yok dedim ışık yanılsaması yada rüya baskın çıktı sanırım diye gözlerimi telaşla kırpıştırarak bakmaya devam ettim ve T bölgesindeki pembelik gülümser gibi bana bakıodu sanki, gözlerim yaşla doldu, banyoda olduğum yere diz çöktüm her yerim titriodu, kendimi hala çocuk gibi hissederken içimde bi canlıya can verdiğimi düşünmek, Allahım nası güzel bi duygu.. Gerçi yarın ilk işim tabikii kan testini de bir an önce yaptırmak olucak ama daha önce tek çizgileri çok gördüğüm için bu bana mucizeydi bugün..Sevgili kocam şehir dışında olduğu için ona bu haberi telfonda vermek durumunda kaldım ama bu bile güzeldi, konuşamadan bi süre ağladık tel.in bir ucunda o bir ucunda ben, "kan testi için bekle beni nolur beraber yaptıralım" dedi :)) ben 8 aydır özlemini çektiğim bu muhteşem şeye sahip oldum, temennim ve duam Allah bu güzel duyguyu tatmak isteyen bütün kader arkadaşlarıma da en kısa zamanda bunu yaşatması... Darısı sizlerin başına arkadaşlar.. Güzel haberlerinizi bekliorum...

ayyy tatlım okurken hüngür hüngür ağladım... rabbim hayırlısını versin ne mutlu sana... bende çok ama çok istiyom....senağlama
yıllardır hep tek çizgi görmekten bıktım.....hep testleri suçluyorum bozuk bunlar diye .. daha ileri gidip,regli oluncada üstüne görmüşümdür deyip tekrar test alıyorum....galiba deliriyorum....:a015:

bende geçenlerde seninkiyle aynı bi rüya gördüm test yapmıştım ve çift çizgi çıkmıştı. sabah uyandığımda o kadar mutluydumki gerçek sanmışım sonradan dank etti gördüğümün rüya olduğu ağlamak geldi içimden ama ağlayamadım. sanırım bu benim çitf çizgiyi son görüşüm.:çok üzgünüm: seni de kutluyorum sağlıkla al bebişini kucana

X