Dayak Yedim Bir De Üstüne para Ödedim.....

Cok uzuldum. Sanirim dava acma hakkin var ama darp raporu falan aldiysan daha iyi olurdu. Buraya cok seyler yazmak isterdim ama yazamiyorum tek soyleyecegim bu ullede cidden adalet yok bunu bilin ben bunu cok iyi biliyorum ama buraya yazamiyorum iste neyse Allah yardimciniz olsun.

Hem tanımadıkları insana durup dururken kendileri saldırıyor hem kendileri karlı çıkıyor üstelik aradan yıllar geçmiş durup dururken böyle bir olay gündeme geliyor bana kalırsa onların bir torpili var hatta baronun sana atadığı avukat nasıl öyle birşey diyebilir onun görevi seni savunmak onların durup dururken sana saldırması suç değil annenin onları tehdit etmediği halde mi suç sende o zaman yıl 2013 te yaşadığın olayı şikayet et çok saçma bir durum tabi gerçek ise

Arkadaşımın başına da benzer bir olay geldi sonra öğrendik ki bunlar çeteymiş para koparmak için yapıyorlarmış. Arkadaşıma da çocuğunu parka götürdüğünde sataşıyorlar arkadaşım karşılık vermiyor gelip saldırıyorlar dövüyorlar o sırada arkadaşın annesi ve dayısı görüp ayırıyor bunları. Kaç kadın bi arkadaşıma saldırmışlar ve etraftakiler toplanıp izlemiş. Sonra kız o şokla eve gitmiş fln. Ama bu çete çoktan darp raporu vs almış dayak yedik diye şikayetçi olmuş. Arkadaşım bu vesileyle öğrenip o da darp raporu alıyor. Karşı taraf iletişime geçip 8 bin tl verirseniz şikayetimizden vazgeçeriz vs diyor para istiyor.

Anladığım kadarıyla tehdit suçundan dava açılmış ve karara bağlanmış.. Adli para cezasından hakkında yakalama çıkmış.. Ama bu aşamaya gelene kadar muhakkak bilginiz olması lazımdı.. Duruşma yapılması lazım dava aşamasında muhakkak adrese tebligat gidiyor.. Hadi karar kesinleşti infaza verildi o aşamada da adli para cezalarında ilk önce adrese ödeme emri çıkıyor, sonra çagrı kağıdı sonra yakalama çıkıyor.. Yani en son aşama yakalama aşaması.. Adrese muhakkak tebligat gelmesi lazım.. Gelip gelmediğini öğrenmek için mahkeme kalemine gidip sorun ve evraklarınızı görün...

Arkadasimizin anlattigi birebir dogru oldugu halde bole bir karar cikarilabilir mi ?
Eğer savcılık sürecinden sonra dava açılmışsa ve annesi hiçbir duruşmaya gitmemişse ve karşı taraf da kendisine yalancı tanık getirmişse olabilir. Burda önemli olan annesinin ikametkah adresinin merniste doğru olup olmadığı, veya m.m.21e göre tebligat yapılmış ise kapıya mazbata yapıştırılıp yapıştırılmadığı ve muhtarın bilgilendirmesi sorgulanmalıdır.

Baronun sana atadığı avukat kendi korkmuş seni de vazgeçirmiş uğraşmamak için keşke o zaman bırakmasaydın bu konuda yapabileceğin bişy oldugunu sanmıyorum geçmiş artık
Ama annen hakkında karşı dava açabilirsiniz bi avukatla görüşün

anlasıldı artık sokagada cıkarken ıkı kere dusunucez bı bu kalmıstı dolandırmadıkları konu
insanlar ne kadar kotu olabılıyor ya...

Hiç şaşırmadım dayak yiyip bide para ödemek ben olsam show tvye gönderirdim hemen çıkar olay orda
katılıyorum

Bu devir de suçlular her zaman kanun önünde daha avantajlı. Kanun da sağolsun onların yanında...

Kesinlikle atladığınız bir nokta olmalı.
Çünkü asla böyle birşey olamaz!!
Ya kandırıldınız ya da dava mahkeme dosya ihbar herneyse haberiniz olmadan ilerlemiş.
Peşini bırakmazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…