Saç Uzatma Yöntemleri DAX SÜPERGRO İLE SAÇ UZATMA RESİMLİ

Pardon son fotoyla Arada 3ay var geçen hafta kırıklarımı kendim aldım

Yandan

Eklentiler

• image.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 422
  • image.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 465
Yıllardır saclarıma onlarca maske yaptım ama su ürün için o kadar cok güzel ama çıkmıyor yorumu okudum ki bir türlü cesaret edip alamadım. En son bir ikinci el sitesinde neredeyse dolu bir pakete denk geldim. Sonra aynı sitede yıne cok uyguna kucuk boyuna denk gelınce bide içinde hindistan cevızı yagı olan versıyonu olunca onu da satın aldımm. Hem uygun fiyata geldi hem de baktım cıkmıyor çöpe atmam daha az sancılı olur dedim Azar azar parmak uclarıma yedırıp sadece sac derıme surdum .Toplam badem buyuklugunde yedırmıs olabılırım. Banyoda önce kuru sampuanladım parmaklarımı nemlendırerek köpürttüm dibimi. Sonraki şampuanlamam her zamanki gibiydi. Abi bişey kalmadı sacımda ne korkutulmusum bu zamana kadar Bende bu yorumu edıtleyecegım . Bundan sonra haftada bir kere sürerimm . Bu arada benım saclarım belımde hem saglıklı hem uzun hemde biraz daha uzasın düz kestıreyım istiyorum .İnşallah memnun kalırıımm

arkadaşlar daxı kullanıp kaç ayda sonuç alan ne kadar uzadığını yazabilecek olan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim :)
15 temmuz da kestirdim saçımı 28 temmuzda ki son hali bu

Eklentiler

• IMG_20190728_151959.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 327
  • IMG_20190728_185150.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 330
  • IMG_20190715_195948_HHT.jpg
    138,1 KB · Görüntüleme: 314
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…