Saç Uzatma Yöntemleri DAX SÜPERGRO İLE SAÇ UZATMA RESİMLİ

rmkctn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
31
26
Arkadaşlar merhaba! ✋Bugün bu formu açmaya karar verdim ve uzama hızını burdan takip edeceğim hem de benim gibi muzdarip olan kişilere yardımcı olmak istiyorum...Bundan yaklaşık 2yıl önce saçlarım çok uzundu ve ben ombre yaptırmaya karar verdim başta çok açıldı çünkü inçe telli bir saça sahibim sonra cila falan derken 2 ay çok güzel kullandım sonra nedense Birden hepsi dökülmeye başladı hemşeride avuç avuç ... tabi böyle olunca başta azar azar kestire kestire omzuma kadar geldi fakat yine durmayınca aldım elime makası bildiğimiz kırptım saçımı kulak üstünde falandı şekilsizdi tabi psikolojik kısmını hiç girmiyorum bile...Çok zor zamanlardı başka olaylar da eklenince falan süreç zor bi hal aldı benim için.Neyse ben bu süreçte yılan yağı kullandım ve soğan kürü yaptım fakat soğan kürü bende işe yaramadı yada ben çok uzun süre yapmadım bilemiyorum 1 ay var yada yok yapmıştım neyse sonra kendi haline bıraktım ama bu süreçte kesmeye devam etmiştim alışkanlık gibi birşey olmuştu biotin ve full dolgunlaştıeıcı uzatıcı şampuan kullanmıştım bu arada işe yaradılar o sıralar dax süpergroçıkmıştı ben nedense almamıştım fakat şu an ensemin biraz aşağısında saçlarım bu ürünü almaya karar verdim ve aklıma geldikçe hem Hindistan cevizi yağı orijinal olanlardan hemde daxı sürüyorum bakalım bunlar işe yarayacak mı

Şimdiki hali bu

Eklentiler

• 6B68B2AE-E077-47AB-9551-2874F0BE0111.jpeg
    6B68B2AE-E077-47AB-9551-2874F0BE0111.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 2.615
arkadaşlar daxı kullanıp kaç ayda sonuç alan ne kadar uzadığını yazabilecek olan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim :)

Düzenli kullanırsan eğer 2. Ayın sonunda fark ediceksindir şampuanına doğum kontrol hapı kırmanıda tavsiye ederim

Dax içinde yarısı vazelin diyorlar deneyip görmekte fayda var benim kuaförüm hapı kırmamı önermişti

kızlar daxın faydasını görüyorum sanırım bu sefer uzayacak bakalım daha 1-1.5 ay oldu yada olmadı

Kırıklarını kendim alıyorum bakalım nasıl olacak inş faydasını görürüm

Eklentiler

• 0B9D7CD8-DC38-4213-8D2C-C4E3B29691A2.jpeg
    0B9D7CD8-DC38-4213-8D2C-C4E3B29691A2.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 2.362
  • 9DC2956D-CCEC-4F47-8452-F44489FD82CA.jpeg
    9DC2956D-CCEC-4F47-8452-F44489FD82CA.jpeg
    82,9 KB · Görüntüleme: 1.902
Dax ile mi uzadı bu arada yeni görüyorum kusura bakmayın....
Evet dax süpergro ile uzadı. Son bir haftadır uzamıyor ama. Nedenini biliyorum, son 1 haftadır kullanamıyorum seyahatim sebebi ile. Bu hafta tekrar düzenli kullanacağım. Hindistan cevizi yağı da aldım. Bir banyoda dax, bir banyoda Hindistan cevizi yağı süreceğim. Etkilerini yazarım. Sen devam ediyor musun?

Bende ayni şekilde bazen Hindistan cevizi katı sürüyorum bazen dax ve saçımı sürekli topladığından uzamasını fark ediyorum sonuçları paylaşırsanız çok memnun olurum

Bende ayni şekilde bazen Hindistan cevizi katı sürüyorum bazen dax ve saçımı sürekli topladığından uzamasını fark ediyorum sonuçları paylaşırsanız çok memnun olurum
Tabiki paylaşırım. Bu arada dax süpergro kullanmaya başlayalı 1 ay oldu neredeyse. Sadece 1 hafta kullanmadım ama onun dışında her hafta kullandım. Haftada 2 defa kullanıyorum. Hatta bugün bir karışım yaptım. Eğer dax kullanmıyorsam hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Bugün 1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağı, 1 tatlı kaşığı dax süpergro koydum bir kaseye. Dün eczaneden 6 tl ye bemiks ampül almıştım. Bir tüp de ondan kırdım içine. İyice kasede karıştırdım. Parmak uçlarımı bandırıp saç diplerime masajla yedirdim. Az bir şey kalmıştı onu da uçlarına yedirdim. Yaklaşık 1-1,5 saat beklettim saçımda sonra duş aldım. Bemiksi ilk defa kullanmaya başladım. Ayrıca kullandığım şampuana 2-3 kapak kadar çam terebentin döktüm. Şampuanı seyreltti biraz. Bakalım nasıl bir etki olacak. Bu arada saçım 1 cm den biraz daha uzadı. Dip boyasından anlıyorum :)

Tabiki paylaşırım. Bu arada dax süpergro kullanmaya başlayalı 1 ay oldu neredeyse. Sadece 1 hafta kullanmadım ama onun dışında her hafta kullandım. Haftada 2 defa kullanıyorum. Hatta bugün bir karışım yaptım. Eğer dax kullanmıyorsam hindistan cevizi yağı kullanıyorum. Bugün 1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağı, 1 tatlı kaşığı dax süpergro koydum bir kaseye. Dün eczaneden 6 tl ye bemiks ampül almıştım. Bir tüp de ondan kırdım içine. İyice kasede karıştırdım. Parmak uçlarımı bandırıp saç diplerime masajla yedirdim. Az bir şey kalmıştı onu da uçlarına yedirdim. Yaklaşık 1-1,5 saat beklettim saçımda sonra duş aldım. Bemiksi ilk defa kullanmaya başladım. Ayrıca kullandığım şampuana 2-3 kapak kadar çam terebentin döktüm. Şampuanı seyreltti biraz. Bakalım nasıl bir etki olacak. Bu arada saçım 1 cm den biraz daha uzadı. Dip boyasından anlıyorum :)
Ben bemix kullandım bir ara çok kuruttu yaklaşık tüm yaz boyunca sürdüm soğan suyu kullandım ama ne fayda yılan yağı kullandım o uzatmıştı ardından daxı duydum biraz uzatıyor gibi bu blogdan önce kullanmakta başlamıştım çünkü ben bi gün dax bi gün Hindistan yapıyorum arada nadas:) güzel bir bakım olmuş sizinki peki ne kadar uzadı yaklaşık kaç ayda

arkadaşlar daxı kullanıp kaç ayda sonuç alan ne kadar uzadığını yazabilecek olan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim :)
Ben şampuanıma çam terebentin yağı ve onu dengeleyecek nem oranı yüksek yağları aynı oranda ekliyorum ( badem yağı, zeytinyağı vs) Saçıma düzenli olarak Dax Supergro ve Hindistan Cevizi yağı sürüyorum. Saçlarım hem gürleşti hemde yaklaşık olarak 10 ayda çene hizamdan göğüslerime kadar uzadı:KK33: hala bu rutinime devam ediyorum (benimde saçlarım oryalden yanmıştı)

Son düzenleme:
Ben şampuanıma çam terebentin yağı ve onu dengeleyecek nem oranı yüksek yağları aynı oranda ekliyorum ( badem yağı, zeytinyağı vs) Saçıma düzenli olarak Dax Supergro ve Hindistan Cevizi yağı sürüyorum. Saçlarım hem gürleşti hemde yaklaşık olarak 10 ayda çene hizamdan göğüslerime kadar uzadı:KK33: hala bu rutinime devam ediyorum (benimde saçlarım oryalden yanmıştı)
Geri yolu denedim bende ilgi gösterdiğiniz için çooook teşekkür ediyorum benimde saçlarım çok dökülmüştü şimdi de tepede büssürü var inşallah uzatırız

Ben bemix kullandım bir ara çok kuruttu yaklaşık tüm yaz boyunca sürdüm soğan suyu kullandım ama ne fayda yılan yağı kullandım o uzatmıştı ardından daxı duydum biraz uzatıyor gibi bu blogdan önce kullanmakta başlamıştım çünkü ben bi gün dax bi gün Hindistan yapıyorum arada nadas:) güzel bir bakım olmuş sizinki peki ne kadar uzadı yaklaşık kaç ayda
Bemiks ne iğrenç kokuyormuş arkadaş... dün fark etmemiştim bugün düzleştirirken ilaçlı ilaçlı koktu saçlarım. Ben de vücut spreyimden sıktım saçlarıma. Şimdi vanilya kokuyor :) 1 aydır dax süpergro ve Hindistan ceviZi yağı kullanıyorum. 1 ayda 13 mm kadar uzadı. Yani 1,3 cm kadar. Ama dax ın etkisini görmek için en az 2 ay düzenli kullanmak gerekiyormuş. Kullanmaya devam edeceğim. Buradan sonuçları yazarım :)

Benim de saçlarım açtırma işleminden sonra yandı. Ne güzel saçlarım vardı oysaki. Kestirmek zorunda kaldım. Uçları mahvolmuştu çünkü. Şimdi kürek kemiklerimin 3 parmak üstünde belime geliyordu eskiden :KK43: dax ve Hindistan cevizi yağının etkisini ne kadar süre kullandıktan sonra görmeye başladınız?

X