Davranışlar hk.

aileden aileye göre değişiyor. benim ailem moderndir ama hafif geleneksel bir yanı da vardır, bu yüzden ben daha temkinliyim. sevgilimin ailesi ise tamamen modern bir yapıda. bir gün sevgilim ben ve annesi otururken sevgilim bir espri yaptı, çok güldüğüm ve esprisi çok hoşuma gittiği için sevgilimin kolunu istemsizce okşamak istedim ama son anda ayıp olur diye dokunmadan elimi geri çektim. annesi gülüp kızım utanma dedi mesela. tamamen ailenin yapısına göre değişiyor.

Benim sevgilimin ailesi pek takılmıyor böyle şeylere. Ama yanlarında çokta samimi davranmıyoruz tabi. Aşkım falan diyoruz ama.

Bütün arkadaşlar belirtmişler bu aileye bağlı karşındaki aile kuralcı mı geleneklere bağlı mı rahat mı bilemeyiz 🤭 ben çok büyüklerimin yanında bacak bacak üstüne atmam o konularda ikimiz de dikkat ederiz ama nişanlım bir çok aile üyelerimizin yanında bana aşktanem falan der 🤣

Oğlum olsaydı eğer gelinim çok rahat ederdi, ben bakmam böyle şeylere, çocuğumla iyi olsun kafi, ben bir tek cıvık şakalardan hoşlanmam onu da söylerdim sıkıntı çıkmazdı aramızda, damadım var çocuğum zaten terbiyeli ama kayınvalidesiyle rahat etsin diye mutfakta beraber sigara içtik al iç çocuğum dedim, sıkılma rahat ol😂
Kaç yaşındasınız Mune 🧡

merhabalar,

sevgilinizine ailesiyle yan yanayken ayak ayak üstüne atmak ve sevgilinize hayatım canım aşkım kelimeleri kullanmak saygısızlık mıdır?
Oğlum daha küçük ama gelinim oğlumu sevsin, saysın isterim...karsilikli tabii... Değer bilen, saygılı bir kız olsun yeter ki, sigara, içki de içebilir, bacak bacak üstüne de atabilir, hiç sorun olmaz..

eşimin ailesi mutaassıp olmasına rağmen biz en baştan hep rahatız, yani eşim rahat davranınca ben de öyle devam ettim..
birbirimize hep sevgi sözcükleriyle hitap ederiz, bacak bacak üstüne de atarım, yakın da davranırız ama öyle alkol sigara vs olmaz..

benim ailemin yanında bunlara ek olarak alkol de alırız..

aileden aileye ve yetişme tarzınıza göre değişiyor bu durumlar.

eşimin ailesi mutaassıp olmasına rağmen biz en baştan hep rahatız, yani eşim rahat davranınca ben de öyle devam ettim..
birbirimize hep sevgi sözcükleriyle hitap ederiz, bacak bacak üstüne de atarım, yakın da davranırız ama öyle alkol sigara vs olmaz..

benim ailemin yanında bunlara ek olarak alkol de alırız..

aileden aileye ve yetişme tarzınıza göre değişiyor bu durumlar.
evet haklısınız ama sevgilimde benim yanımda istediğini yap ama onarın yanında öyle olma dedi

X