datçada önerebileceğiniz oteller

viyole

N & E & A
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
1.796
1
eşimle birlikte ağustos ayı gibi 1 haftalık tatil yapmayı planlıyoruz ilk tercihimiz datça özellikle palamutbükünün daha güzel olduğunu duyduk....sizlerinde fikrini almak istedim....datçadaki otel önerileriniz neler ????

Canım benim ben sana mare oteli öneririm bn suan bodrumdayim yarın datcaya geciyorum orada mare oteld kalacağız internetten resimlere bak benc beğenirsin datca çok guzelmis ben de ilk kez gdecegm ama Denizi bir harikaymis tekne turlarını da kaçırmayın gezecek süper koylar varmış orada :)

ben geçen yıl culb datça da kaldım.odaları yenilenmişti konfor ve temizlik tek kelimeyle harikaydı.her şey havlular çarşaflar bembeyaz ve mis kokulu.deniz derin ama çok güzel.yemekler çok lezzetli.yarım pansiyon zaten.ama öğle yemeği için merkezde (yürüyerek 10-15 dk)çok uygun ve lezzetli seçenekler var.(otelde sadece hamburgur patates vs. vardı).o bölgede otellerin hiçbirinde hareket yok akşamları.eğlenmek için dışarda bir yerlere gitmek gerek.eşim ve ben çoook beğendik ama 14 yaşındaki oğlum sıkıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…