Dakikalar sonra çıkan silik cizgi

Gulo24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2022
15
2
33
Merhaba 19 Aralık'ta catlatma iğnesi vuruldum dün ve bugün test yaptım idrar sonrasında çıktı ilk başlarda çıkmadı böyle olup gebe oldugunu oğrenen var mı 3 yıldır evlat istiyoruz

Eklentiler

• Screenshot_20221230_191439.jpg
    Screenshot_20221230_191439.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 125
Merhaba 19 Aralık'ta catlatma iğnesi vuruldum dün ve bugün test yaptım idrar sonrasında çıktı ilk başlarda çıkmadı böyle olup gebe oldugunu oğrenen var mı 3 yıldır evlat istiyoruz
14 gunden once yaniltici sonuc verir catlatma ignesi. O yuzden bekleyin biraz daha

Çatlatma iğnesinden en az 12 gün geçmesi lazım test için yoksa yanlış pozitif çıka biliyor, ama inşallah hamilesindir ❤️

Sabah yeniden yap canım var gibi
Şöyle birini akşam yaptim koydum bir kenara o da belirginlesmisti sonra sabah ilk idrarla yaptım birşey yok yine dedim onu da bir yerde tuttum sabah eşime gösterdim bak bu ayda yok diye dedi orda çizgi var dedim ama ne zaman belirdi bilmiyorum of ya çok üzülürüm hamis degilsem

Çatlatma iğnesinden en az 12 gün geçmesi lazım test için yoksa yanlış pozitif çıka biliyor, ama inşallah hamilesindir ❤️
Canım 19 unda yaptirdim catlatma ignemi üzerine 12 gün ekle 30 u mu oluyor bugün 2 damla minnacık bir kan gelmiş devamı yok

Kızlar herkese merhaba❤️ben iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden var
32C3D4C0-59E5-4C02-B40D-CBD00C8FF70C.jpeg
109A0188-905C-4786-81B9-810E1A2A922F.jpeg
C9448C73-F3D9-4E90-9035-E5D8038B3BBD.jpeg

Kızlar herkese merhaba❤️ben iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden varEki Görüntüle 3185206 Eki Görüntüle 3185208 Eki Görüntüle 3185209
Hadi İnşallah vardır var ben görüyorum bende çatlatma iğnesi vurduğu zaman test yaptığım zaman yoktu.var şuan teste gözüküyor yarın sabah test ver inşallah hayırlı haberler verirsin inşallah bende vardır bebiş hsg çektim ilk ay adet oldum inşallah bu ay olur on gün kaldı .

Hadi İnşallah vardır var ben görüyorum bende çatlatma iğnesi vurduğu zaman test yaptığım zaman yoktu.var şuan teste gözüküyor yarın sabah test ver inşallah hayırlı haberler verirsin inşallah bende vardır bebiş hsg çektim ilk ay adet oldum inşallah bu ay olur on gün kaldı .
Ay inşallah ya 2.iğne deneyimim 8.9.gün negatif sonra 10.günün bugüm böyle çıktı gçeen ay hiç böyle olmamıştı tamamen negatifti seninde inşallah ğozitif olue ben şuan inanamıyorum hiç bi belirtim yok regl belirtisi bile yok sadece bel ağrım çok şiddetli ve sol kasık tarafım ağrıyo hergğn test yaptım bugün bu oldu calla aylardır uğraşıyorum

Kızlar acik yardım lütfen üsttw belirtim ve 8 günden beri olan testlerimi yerleştirdim baakrmısınız🙏sabah yaptığımda çizgi görünce eşimi apar topar gönderdim nöbetçiye al sağda 4.idrarımdı afedersiniz elim ayağıma girdi
29B39E5F-FBD3-4266-8EE5-85051A303EA8.jpeg

Bekleseniz mi biraz daha?
Evet yarın ve öbür gün daha bekleyeceğim varsa koyulaşacaktır geçen ay iğnemde 7. Gün negatife dönüp birdaha hiç çizgi görmedim bu ay ise negatifi görüp aaaa tamam falan oldum çıkmaz diye bugün bi deneyim dedim böyle çıktı geçen ay başıma gelmese belki derdim ama tecrübeme dayalı olarak şaşırttı beni böyle olması🫣

X