Daha önce kimyasal gebelik geçirip tekrar hamile kalanlar

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Merhabalar ben haziran ayında kimyasal gebelik geçirmiştim, temmuz ayında da korunmadım. Bugün reglime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım. Fakat sonuca o kadar da sevinemedim acaba yine aynı mı olur korkusu başladı.
Aynı durumu yaşayanlardan güzel şeyler duymaya ihtiyacım var 🥺
Birde bebeğin tutunması icin nelere dikkat etmeliyim
Her gebelik aynı olmaz inşallah bu sağlıkla gelir bol bol dinlen ağır iş yapma bol su iç öğün atlama güzel beslen

18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var
Testi cok erken yapmissiniz bence en azindan 15 gun gecmesini bekleyin

Insallah benim de 2.si saglikli gebelik olur 🙏 2.gebeliginizde nelere dikkat ettiniz acaba
Çok şeye yazması o kadar uzun süreerki ama en önem verdiğim troidim için ilaç kullandım ve regenesis Max balık yağı var hap kapsül gbi doğuma kadar ondan içtim günlük ondan içerken ekstra folik asit kullanmadım

X