daha önce büyü yapılmış olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1- Büyü içerikli konular yasaktır.
2- İçerik silmek yasaktır.

2 tane konu açmış ikisini de silmişsiniz.

Annenizin sordurduğu o şarlatanlar agaya beleş taktiğiyle soran herkese büyü var diyor milletin içine aynı sizdeki gibi şüphe sokuyor sonra işlem yapmak lazım deyip kimden koparabildiği kadar koparıyor.
Üzerinizde bir şey olduğuna inanmak yerine henüz 1 yıldır sevgili olduğunuz kişiyle tam emin olmadan çevre ne der, sonrasına nişanlanınca bakarım deyip alelacele nişanlanmanızı sorgulayın çünkü sebebi bu.

Ben 2 aylık nişanlıyım nişanlıma çok aşık oldum bir yıl dolmadan nişanlandık sebebi aynı hastanede çalışmamız anneminde aynı hastanede çalışması herkesin gözü önünde olmamız sebebiyle adını koyma ihtiyacı hissettik. Herşeyi çok hızlı yaşadık nişan öncesi nişanlımla alakalı kaygılarım vardı ben biraz fazla kaygılı biriyim onunla ilgili çok ince şeylere çok takıldım sorunlar yaşadık onları çözdük hemen akabinde nişanlandık. Nişanlanırken biraz hızlı olduğu için çok kaygılandım içimi bişeyler sıktı sürekli ama anlam veremediğim için kimseye de bişey diyemediğim için sonrasında bakarız deyip nişanlandım. Nişandan sonra bunalıma girdim
tamamen sevmiyorum diyemiyorum ama çok da sevmiyorum galiba. Bir yandan konuştuğum insanlar zaten evlendiğin zaman aşk kalmayacak sıradanlaşacak herşey diyor. Evlenmek için o kadar aşık olmaya gerek olmadığını düşünüyorum ama evlendikten sonra pişman olmaktan deli gibi korkuyorum

Kusura bakmayın belki haddimi aşacağım ama anneniz büyücülere sormak yerine sizi karşısına alıp kızım daha birbirinizi tanımadan ne bu acele, biraz daha tanı sevdiğinden evleneceğinden emin ol sonra nişan yaparız deseydi, şu an çok da sevmediğiniz nişanlınızla evlenince ne yapacağım diye kaygılarınız olmazdı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X