daha önce büyü yapılmış olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

eftelyaaa 33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2024
8
-1
23
merhaba arkadaşlar ben nişanlıyım nişandan hemen önce bende aşırı bi bunalım stres başladı nişandan sonrada bi anda tüm duygularım birbirine karıştı hislerim azaldı çok sıkıntıya bunalıma girdim ondan vazgeçmekte istemiyorum bu bunalımdanda kurtulamıyorum.Geçenlere annem bi hocaya sordurmuş bu işleri allah rızası için yapan para almayan bi hoca bizimle ilgili birçok şeyi bilmiş ve üstümde büyü olduğunu oğlan tarafından birinin yaptırdığını söylemiş ben hiç sanmıyorum ama içime bir şüphe düştü.Uyku problemim yok ama bi üst üste karabasan yaşıyordum.Varmı daha önce böyle birşey yaşayan ben hiç sanmıyorum ama olamazda diyemiyorum.

Stresten yaşıyorsunuz bunları. Aklınız sürekli dolu olduğu için uyku felci geçiriyorsunuz. Karabasan değil.

Nisanlinin sulalesinde büyücü var madem, ayril.
Ayrilinca büyünün etkisi gider

Ha bir de allah akil fikir versin.

Allahi isin icine karistirip, Allah rizasi icin hocalara, buyuculere, sarlatanlara gidiyorsunuz, pes!

bende öyle düşünüyordum zaten.Ama bu işlerden anlayan biri gelip büyü var deyince insan şüphelenmeden edemiyor.
O tarz insanların hiç "Bir şey yok" dediğine şahit olmadım. Ama siz yine de içinizi rahatlatacaksa bol bol dua edin. Güzelce bir temizlik yapıp evinizi sirkeli suyla silin. Duştan sonra da son durulama suyuna sirke katın. Hem saça da faydalı. Gönlünüzü ferah tutun. Bu dönemde kafa karışıklığı çok normal. Evleneceksiniz hayatınız değişiyor. Bilmediğiniz bir yol var önünüzde. Eviniz belki yurdunuz ayrılıyor. Aileden ayrısınız. Paniklemeniz çok normal. Biraz evlilik telaşından uzaklaşıp hobilerinize yönelin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…