Selülit Daha hafif,ince ve sağlıklı bacaklar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

as_narcicegim

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
614
187
Kızlar nette dolaşırken Herbal Supplement 11. Nature Fashion diye bir şey buldum içeriğini yazayım size bunun hakkında bilgisi olan veya daha önce kullanan arkadaşlar varsa ve bilgi verirse sevinirim .
Varis problemlerinde,bacaklardaki ödem ve şişliklerde kanın dolaşım bozukluklarına neden olan karaciğer problemlerinde kullanılıyormuş.Vücuttan fazla sıvıyı atıyormuş metabolizmayı ve yağ salgısını düzenliyormuş.Yağların yakılımında etkili bitkisel özler içeriyormuş.Bel,karn bacak ve basen bölgesindeki yağlar üzerinde etkiliymiş.Kullanımıd a bir bardak suda seyreltilerek içiliyormuş biraz özet oldu ama idare edin :)

Hımm bilemiyorum canım zaten iki eczanede var internette baktığım kadarıyla bu ürün reklamı falan da yok.Alsam mı diye düşünüyodum baya iddialı açıklaması kullanan yok sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…