Daha 16 yaşındayım, yardım edin

serenty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
29
0
Ben 16 yaşındayım 110 kiloyum göğüslerim cok kötü biri diğerinden büyük haleleri kocaman sarkık ve çok kötü çatlamış ayrıca sert değil yumuşaklar bir de zayıflarsam nasıl olucaklar ben napıyım nolur yardım edin psikolojim bozuldu valla off :KK43::KK43:

canım öncelikle 16 yaşında bir genç kız için kilon biraz fazla... fiziksel görünümden daha çok sağlık açısından endişe duymalısın... bir diyetisyene gitmeni tavsiye ederim... ama bu konularda duyduğumuz üzücü haberler de oluyor maalesef o yüzden araştırıp tedaviye başlaman önemli... hormonal ya da kullandığın ilaçlar varsa onlarla ilgili bir durum olabilir kilon... yeterli kilo verdikten sonra doktorunla görüşerek ilerideki zamanlarda göğüs küçültme ameliyatı olabilirsin... yani şu an yaşadığın problem çözümsüz değil ;sadece bir başlangıç yapman gerekiyor...

Cevap verdiğin için gercekten teşekkür ederim :-) evet kilomun fazla olduğunun bende farkındayım ve bişeyler yapmaya başlıycam :) göğüslerimin büyüklüğünden değilde sarkık olmalarından ve halelerinin büyüklüğünden şikayetciyim, cok fazla büyük değiller 85 giyiyorum ama zayıflayınca daha da sarkar diyorlar, napıcağımı bilemiyorum .. :KK43:

canım öncelikle derhal zayıflamalısın. görüntü olarak olmasa bile saglık açısından 16 yasında çok fazla kilon. zayıfladıkça zaten küçülürler. bu yasta bünyen her seye cevap verir. zayıfladıkça sarkmaması için dustan sonra soguk su tut gögüslerine . yani dusun sonunu mutlaka soguk suyla tamamla.. çok gencsin bu yasta başka bisrey önerilmez. sıkı sütyenler giyin.

X