Cytotec

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

merhaba0660

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
6
0
26
Merhaba elinde cytotec ilaci olan var mı ? Ben temin edemiyorum ücretini bilemiyorum ama elinde olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Ödemesini yapabilirim

Merhaba elinde cytotec ilaci olan var mı ? Ben temin edemiyorum ücretini bilemiyorum ama elinde olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Ödemesini yapabilirim
Bu ilacı kafanıza göre kullanamazsınız. Mutlaka bir doktora görünün . Buradan size ilaç verecek kimseyi bulamazsınız.

Yalnız Sağlık Bakanlığı 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği sitede ücretli ilaç alışverişi yasak.
Bu sebeple buradan ilaç alma içerikli konular açmayınız, bu yönde mesajlar yazmayınız zira bildiğim kadarıyla Türkiye’de satışı yasak bir ilaç, doktorum kendin temin etmelisin dedi diyerek doktorunuzu da zan altında bırakıyor riske sokuyorsunuz şu an.
Böyle bir şey söylemediyse de doktorun size dava açma hakkı kazandırıyorsunuz farkında olmadan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…