cyclo progynova kullanlardaki belirtiler

Hasretimm123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2022
2.599
1.739
27
Kızlar merhaba cyclo prognova kullanmaya başladım kist olduğu için .doktorum gebeliğe engel olmadığını söyledi . Son 4 5 gündür aşırı bel agrısı ve kasık agrısı yaşıyorum. Bu ilacı kullanıp buna benzer belirtiler yaşayan varmı

Kızlar merhaba cyclo prognova kullanmaya başladım kist olduğu için .doktorum gebeliğe engel olmadığını söyledi . Son 4 5 gündür aşırı bel agrısı ve kasık agrısı yaşıyorum. Bu ilacı kullanıp buna benzer belirtiler yaşayan varmı
Bu ilaç zor bulunur deniliyor eczanedenmi aldınız

Merhaba Bende erken menopoz nedeni ile CLİMEN kullanıyorum ama bende ara kanamalara sebep oldu birde biyoeşdeğer hormon tedavisi araştırıyorum ama bulamıyorum çok sinir bozucu

Konuyu açan arkadaş, ilaçtaki bu etkilerin sebebini öğrenebildiniz mi? Gebeliğe vesile oldu mu?
İlacı kisti düşürmesi için vermisler kistini düşürdü o ilacı içtigi zaman.ama gebeliğe o ilacı içerken degil beline ve kasıklarına kupa cektirdigi zaman ve eşinin bazı bitkisel seyler ictigi ay hamile kaldı konu sahibi arkadasm. Bu arada bende 7 gundur cyclo progynova kullanıyorum banada 17 mmlik kistimi düsürmem icin verdi doktor

X