Cyclo progovanya kullanip gebe kalanlar buraya!!

Lazhoca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2014
16
8
Hanımlar merhaba, bu konuyla ilgili güncel bir başlık yok hepsi çok eski ve de çok farklı söylentiler var bu ilaçla ilgili. En doğru çıkarım yaşanılan tecrübelerden yapılacaktır. Polip aldirdim ve sonrasında adet olamadım 2 ay kadar cyclo progynova verdi doktorum ardından hormon testi yapıldı ve pko gibi gözüküyor dedi ve iki ay bu ilacı verdi. Bu ilacla beraber neler oluyor merak ediyorum cinsel sikintilarimizdan dolayi bebegi dogal olmayan yontemlerle deniyecegiz fakat bu ilacin bana katkisi nedir tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Hanımlar merhaba, bu konuyla ilgili güncel bir başlık yok hepsi çok eski ve de çok farklı söylentiler var bu ilaçla ilgili. En doğru çıkarım yaşanılan tecrübelerden yapılacaktır. Polip aldirdim ve sonrasında adet olamadım 2 ay kadar cyclo progynova verdi doktorum ardından hormon testi yapıldı ve pko gibi gözüküyor dedi ve iki ay bu ilacı verdi. Bu ilacla beraber neler oluyor merak ediyorum cinsel sikintilarimizdan dolayi bebegi dogal olmayan yontemlerle deniyecegiz fakat bu ilacin bana katkisi nedir tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.
İlk önce cinsel sıkıntınızı çözün bence.

asamiyoruz ne yazik ki. pskolojik olup nadir gozuken bir problem, terapi almaya devam ediyoruz ama umut yok..

Can'ım ben 1 kez kullandık hormon baktırmak için adet düzenin bozulmuştu o yüzden . Bence hormon ilacı alma doğal yola bırak arkadasa katılıyorum önce eş olunmalı, sonra anne baba evliliğin temeli çocuk gibi gösterilmemeli evliliğin temeli eş olmaktır zaten mutluluk hormonuyla birlikte inş bebiş olur

asamiyoruz ne yazik ki. pskolojik olup nadir gozuken bir problem, terapi almaya devam ediyoruz ama umut yok..
Eski mesajlarından sorununu gördüm. Aşılamayacak bişey gibi gözükmüyo. Terapiye inanarak ve çözücez diye gidin. İnşallah çözülür canım. Allah yardımcınız olsun.

Demesi kolay tabi:/ ilk zamanlar sizin kadar akillica ve mantikli bakiyordum ama inanin bir sure sonra insan duygusal dusunuyor, yol almak istiyorum artik hayirlisiyla. Suan ki merakim cyclo kullanirken bebek sahibi olan var mi?

X