Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

aynalar canım ellerine sağlık 13.takım olarak teşekkürederiz.

bizde dereceye giren tüm takımları ve arkadaşlarımıızı tebrik ediyoruz.

evet arkadaşalr listeler hazır inşallah bir yanlışlık yapmamışımdır

dereceye giren takımları ve bireyselde derece alanları kutluyorum

en baştada bizim takımı

ellerine sağlık canım

Son düzenleme:
herkese merhabalar, bu hafta etap birincisi olarak yaptıklarımı burada anlatmam gerekiyor sanırım

öncelikle tebriklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim, darısı sizlerin de başına inşallah

ben öncelikle diyet lafımı hayatımdan çıkardım, sağlıklı beslenmeyi öğreniyorum
tatlı, şeker abur cubur dışında herşeyi dengeli olarak yemeye çalışıyorum ki bu sayede göbek ve yanlarım gitti, 15 gün içinde belim 5 cm inceldi çünkü
günlük hemen hemen 5 dilim ekmek, toplamda 2 bardak süt ve yoğurt tüketiyorum ki yoğurdun içine pul biberde koyuyorum bol bol, acı metabolizmayı hızlandırırmış çünkü
gün aşırı spor yapmaya çalışıyorum
şeker tatlı eksiğimi meyvelerden karşılıyorum
canım çok tatlı isterse sütle türk kahvesi pişiriyorum, gerçekten tatlı iştahını kesiyor
kepekli pirinçten pilav yapıyorum, ekmek dengemi de yediklerime göre ayarlıyorum, mesela 2 yk dolusu pilav 1 dilim ekmeğe eşittir, ona göre ekmek sayımı azaltıyorum
aç kalmıyorum kısacası, hatta şimdi yediklerim bile fazla geliyo, biraz da kendimi zorluyorum diyebilirim
aç kalınca bünye kendini yavaşlatıyor, o yüzden aç kalarak zayıflanmaz bence
ara öğün olarak k. yemiş de tüketiyorum ceviz ve fındık ama sayıyla, günlük en fazla 20 de benimki okadarını bulmuyor, arkadaşlar ben bunları yapıyorum, aslında yaptığım çok bişi de yok ama 22 kasımdan 14 aralıka kadar 4 kilo verdim ben aç kalmadan, benden bu kadar, tekrar teşekkür ederim

Akrebim hedef belirlerken, ruhunu sıkıntıya sokan hedefler değil de ulaştıkça seni motvie edecek minnak hedefler koysan daha iyi olmaz mı?

evet arkadaşalr listeler hazır inşallah bir yanlışlık yapmamışımdır

dereceye giren takımları ve bireyselde derece alanları kutluyorum

en baştada bizim takımı
ellerine sağlık aynalarcım..

esw cim sağlıklı beslenme alışkanlığını çok güzel oturtmuşsun.. Tebrikler..
Türk kahvesini sütle pişirme fikri de enteresan.. Doğu anadoluda bu şekilde pişirdikleri bir kahve çeşidi var.. Bigadiş mi megeviç mi ay dilim karıştı öyle bi'şey işte.. :93:

185. Etapla İlgili Olarak

2. Takım
lightllife 83 kilo ile 173. etapta 4. Takımdan ayrrılmış görünüyor. Bu durumda takımdan transfer olduğunu belirtmeniz lazım. Daha önce belirttiyseniz ve benim gözümden kaçtıysa affola..

5. Takım
takyon 183. etapta 62.5 kilo ile ayrılmıştı. Ancak listenizde 62 olarak göstermişsiniz.

6. Takım,
simerenya 177. etapta 91.2 kilo ile ayrılmıştı. Ancak listenizde 92.1 olarak göstermişsiniz.

5. ve 6. takımın üyeleri kilo alarak dönmüşler. Listeleri zaten bitirmişsiniz. Geriye yönelik düzeltme için benim aklıma çözüm gelmedi, gerekliliğinden de emin değilim zaten..
Geri dönen üyelerin kilosu ile ilgili problem yaşadığınızda paylaşım alanına mesaj atın lütfen.

Dereceye giren bütün arkadaşlarıma tebrikler..

teşekkür ederimmmm
doğu anadoluda yapılan kahveyi duymadım da diyetisyene giden bi arkadaş söyledi bunu, light sütle yapıyorum gerçekten çok faydalı, bide bunun yerine sütün içine kabuk tarçın koyup içenler de var ama ben hiç denemedim o yüzden yazmadım onu

Sıcak sütün kokusuyla aram çok iyi değil ama o doğu anadolu kahvesini denemiştim ve çok hoşuma gitmişti..
Tarçına gelince saplanıp kaldığım tatlardan biri..
Hatta paylaşıma da yazmıştım, arkadaşlardan dileyen olursa faydalansın diye..
Çaya, kahveye, nescafeye normal bildiğimiz toz tarçını mutlaka ekliyorum ben.. değişik bir aroması olduğu kesin..
Belki senin de hoşuna gider haberin olsun..

tatlışım evet 4. takımdan ayrılmış arkadaşımız ama ben eski üye geri döndü ibaresi yeterli sanmıştım.kusura bakma şekercik

püsküüt cüm evet haklısın yanlışlık yapmışım 62 diye göstermişim daha dikkatli olurum canım bu konuda bi düzzeltme yapmaya lüzum varmı yoksa bu şekilde kalabilirmi yapacağım bişey varmı ?

çok özür diliyorum püskütüm ben doğruyu görüp tam tersini yazmışım .

tatlışım evet 4. takımdan ayrılmış arkadaşımız ama ben eski üye geri döndü ibaresi yeterli sanmıştım.kusura bakma şekercik

çok özür diliyorum püskütüm ben doğruyu görüp tam tersini yazmışım .

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar..
Takyoncum ve nazcım şöyle düşündüm ben.. Listeler yayımlandı, dereceler belirlendi. Yanlışlığın yapıldığı her iki takımın da sonuç rakamı (-) olduğundan ilk üç dereceyi ilgilendiren bir durum olduğunu düşünmüyorum. Bu nedenle de geçmişe yönelik bir düzeltme yapılmasına gerek yok..

teşekkür ederiz canım bundan sonra daha dikkatli olucam

sağol püsküttüm bundan sonra listeleri hazırlarken 2 defa değil 3 defa kontrol edeceğim ...

teşekkür eden dillerin,klavyeden yazan ellerin,okuyan gözlerin,mutlu olan yüreğin,özetle ruhun ve bedenin dert görmesin şekercim..ne demek sen bu kadar zaman ayırıp uğraşıp didiniyosun.biz kısacık bi cevap yazmışız çokmu tatlı meleğim benim

kızlar merhaba

1 takım kaptanı olarak yarın sabahtan ıslerım var ancakk en erken 2 3 gıbı nette gırebılırım ama daha gec gelme ıhtımalımde oldugu ıcın bızım takımın lıstesınde yardımcı olursanız cok sevınıcem

takım kaptan yardımcım jnaz ev tasıdıgı ıcın suana netı baglı degıl ve kardes takımımızda kapandı

ben lısteyı hazırladım payalstım takımda kızlarda bıldırımlerınoı yapmaya basladı yarına sarkabılrı bazı arkadaslarımızın
sımdıden ılgınız ıcın tesekkur ederım

Son düzenleme:
selam arkadaşlar 5. takıma eskiden 9. takımda olan elakerem arkadaşımız yeni katıldı yarın malum bildirim var şimdi elakerem 9. takımdaki son kilosuylamı bildirim yapacak yoksa sıfırdan mı başlıycak ?
bide yeni üyelere verdiğimiz deneme süreci onun içinde geçerlimi yoksa ilk haftadan listeye girebilirmi ?

bildiğim kadarıyla yazmak istiyorum yanlışsa düzeltilsin lütfen
ilk olarak 9.takımdan ayrıldığı kiloyu baz alacaksın
2. olarak deneme haftasında olup olmayacağına kaptan karar verir
istersen ilk haftadan alabilirisn

kızlar merhaba

1 takım kaptanı olarak yarın sabahtan ıslerım var ancakk en erken 2 3 gıbı nette gırebılırım ama daha gec gelme ıhtımalımde oldugu ıcın bızım takımın lıstesınde yardımcı olursanız cok sevınıcem

takım kaptan yardımcım jnaz ev tasıdıgı ıcın suana netı baglı degıl ve kardes takımımızda kapandı

ben lısteyı hazırladım payalstım takımda kızlarda bıldırımlerınoı yapmaya basladı yarına sarkabılrı bazı arkadaslarımızın
sımdıden ılgınız ıcın tesekkur ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…