Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ya çok kıskandım:kızgın: yani kıskanmak demiyimde çok imrendim çünkü senin adına mutlu oldum tebrik ederim şekercim:halay: e darısı bana inşallah:spor::spor: nasıl verdin bana bir ara özet geçsene ya başa döndüm motivasyon olarak çok zorlanıyorum:sopa:bu arada dur sizin takıma uğrayım ben burayı işgal etmeyelim herkesten özür dileyerek geliyorum oraya muhabbete :KK70:
Bize de beklerim canım:KK200::KK15:

Merhaba kızlar bugün neler yaptığımı paylaşayım
Telefonuma adım sayar yükledim adım sayarıma göre tam 13493 adım yürümüşüm bugün.
Yediklerime gelince
Sabah: saat 09:00 bir büyük nescafe 1,5 sütle yaptıgım ( tatlandırıcıyla içtim )
Öğlen: küçük bir kavunun yarısını yedim ( 200 gram ya vardı ya yoktu )
Akşam : 17:30 da sadece balık yedim

Merhaba kızlar bugün neler yaptığımı paylaşayım
Telefonuma adım sayar yükledim adım sayarıma göre tam 13493 adım yürümüşüm bugün.
Yediklerime gelince
Sabah: saat 09:00 bir büyük nescafe 1,5 sütle yaptıgım ( tatlandırıcıyla içtim )
Öğlen: küçük bir kavunun yarısını yedim ( 200 gram ya vardı ya yoktu )
Akşam : 17:30 da sadece balık yedim
Kuzu yanlış yere yazmışsın

Hanımlar şimdi nasipse cuma listeye dönüyorum ya :KK66:
Bildirimi yaparken nasıl bir not düşmem gerekecek ve yüzde olayı 0 olarak mı yazılacak :) 444. etapta izne ayrılmıştım da :KK43:

"Herkes" derken? Tüm kadro mu..
Nasıl olsa Pazarları yapıyorum, belki o güne kadar değişir durumunuz.. :KK45:
Evet tüm kadro, tek başıma iktidar olacağım :cool:
Evet belki pazar değişir ama yıllar sonra bir pazar, bebişim olursa takımı vasiyet olarak takımı ona bırakacağım :confused:

Canım en son 108dim geçen hafta ama dün 107 :) Yarına Allah kerim :KK66:
Takımdan ayrılırkende 92.4düm sanırım
İslemi burada yapayım kilon değişirse ona gore yaparsın kuzu.
Yarın 473. Etap ve sen de 444. etapta izne ayrılmıştın.
473-444=29
Yani 29 etaptir bildirim yapılmadı.
İzne ayrıldığın kilon da 92.7, güncel kilon 107

92.7-107=14.3

-14.3×100=-1430
-1430÷92.7=-15.426

Bu yuzdeyi gelmediğin etap sayılarına bölüyoruz
-15.426÷29=-0.53

oynakbasi34(92.7/107/14.3/-0.53%)444.etapta bildirim yapıp ayrılan üye geri döndü, yüzdesi 29 a bölündü

Kuzu böyle olacak :KK39:

seaBahAR seaBahAR canım bu cuma bildirim yapıp takımı kapatıyoruz :KK43: ulaşamadığımız bir iki uye var haklarının saklı kaldığını biliyorum ama bildirimde bulunmadi döndüğünde seçeceği takıma transfer olacak ibaresi doğru mudur sormak istedim

Neden kapatıyorsunuz :KK43:
Canım buraya da yazdım birkaç kere kaptan bulamadık ben cok zorlanıyorumoğlum fırsat vermiyor yardimci cok iyiydi oda yeni doğum yapti c takim işi ciddi takip emek istiyor aksam ugramakla olmuyor motive dusuyor bir iki kere devrettim kacti yeni kaptanlar yine bana kaldı olaylar filan derken takımda kimse kalmadı paylaşım sıfır yazda tuzu biberi oldu

Canım buraya da yazdım birkaç kere kaptan bulamadık ben cok zorlanıyorumoğlum fırsat vermiyor yardimci cok iyiydi oda yeni doğum yapti c takim işi ciddi takip emek istiyor aksam ugramakla olmuyor motive dusuyor bir iki kere devrettim kacti yeni kaptanlar yine bana kaldı olaylar filan derken takımda kimse kalmadı paylaşım sıfır yazda tuzu biberi oldu
Tatlım takım kaptanları kendi takımlarına sorsalar belki eski üyelerden kaptan olmak isteyen olurdu
1 hafta daha bekleyin derim ben nacizane

canım yardıma ihtiyacın varsa toparlayana kadar ben yardımcı olayım dışardan takım kapanması olayına ben çok üzülüyorum o takımda seninde çok emeğin var

İslemi burada yapayım kilon değişirse ona gore yaparsın kuzu.
Yarın 473. Etap ve sen de 444. etapta izne ayrılmıştın.
473-444=29
Yani 29 etaptir bildirim yapılmadı.
İzne ayrıldığın kilon da 92.7, güncel kilon 107

92.7-107=14.3

-14.3×100=-1430
-1430÷92.7=-15.426

Bu yuzdeyi gelmediğin etap sayılarına bölüyoruz
-15.426÷29=-0.53

oynakbasi34(92.7/107/14.3/-0.53%)444.etapta bildirim yapıp ayrılan üye geri döndü, yüzdesi 29 a bölündü

Kuzu böyle olacak :KK39:

Allah razı olsun canım sanada zahmet verdim çok teşekkür ederim :KK66: Ben kilo fazlasıyla dönünce yüzde hesabı farklı oluyor sandım :KK66: Umarım bir sonraki hafta çok daha güzel bir eksi görürüm de takıma katkım olur ( bu hafta maalesef zararım dokunacak ama telafi ederim nasılsa :KK66:

Neden kapatıyorsunuz :KK43:

Tatlım takım kaptanları kendi takımlarına sorsalar belki eski üyelerden kaptan olmak isteyen olurdu
1 hafta daha bekleyin derim ben nacizane

canım yardıma ihtiyacın varsa toparlayana kadar ben yardımcı olayım dışardan takım kapanması olayına ben çok üzülüyorum o takımda seninde çok emeğin var
çok sagolun kızlar o halde gittiği yere kadar gidecek takim :) kapatmak zaten çok zor bir karar katılımı artirmamiza canlandirmamiza yeni üyeye yardımcı olursanız sevinirim

çok sagolun kızlar o halde gittiği yere kadar gidecek takim :) kapatmak zaten çok zor bir karar katılımı artirmamiza canlandirmamiza yeni üyeye yardımcı olursanız sevinirim
Tabi ki, her zaman yaninizdayiz canım. Cuma yarısmasina katılmak isteyenlere bildirim de bulun önce biraz üye katılsın boş bırakmayız bizde geliriz hep , kardeş kardeş geçinir gideriz:KK39:

canım ben de yardım ederim 1. takımdayım bu arada bişey lazım olursa bana da haber verebilirsin bende takım kapanınca çok üzülüyorum belki o arada sizin takım canlanır yada kaptan olmak isteyen birileri çıkar :KK66:

X