Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar acilllll yardıma ihtiyacım var.Size kısaca kendimden bahsedeyim.34 yaşında iki çocuk annesiyim evliliğimin dokuzuncu yılına kadar 51 kiloydum.ilk oglumu evliligimin dokuzuncu yılında dünyaya getirdim.Biraz kilo kaldı fakat o kadar degil. İkinci hamileliğimde 75 kiloyla doguma gittim.İlk hamileligimde de 76 kiloyla doguma gittim küçük oğlum şuan 4 yaşında.İki ay önce tam 98 kiloyu gördüm.Hayatımın şoku tamam son aylarda 92-93lerdeydim ama birden 98 görünce genede insan şok oluyor.Aslında şok demeyelimde ÜZÜLÜYOR.Almanya'da yaşıyorum.Türkiye'de yaşadım ama hiç diyetisyene gitmedigim için bilmiyorum ama diyetisyen ücretsiz sanırım ( en azından ssk da)
Burada ücretli ama eşim okadar üzülüyorki ben kafama taktıkça "neden inat ediyorsun giden para olsun " diyip beni diyetisyene yolladı. Sonuç kan tahlilleri yapıldı kara liste elime verildi.Diyete başladım ilk dört gün iyi hoş sonrası boş .Sonra iki gün yap üç gün bırak bugün 85 kiloyum .19 Agustosta Türkiye'ye uçuyorum kardeşimin nişanı var .İstemek başarının yarısıdır ben 19 Agustos'a kadar 75 olmak istiyorum.Birlikten güç doğar diyerek bugün buradayım.ACiLEN cevap bekliyorum
yanlış yere yazmışsın canım ama istersen 1. takıma gel :KK66: katılmak isteyenlere yazacaktın gerçi ama yazmışsın artık :KK66:

iyi akşamlar canlar ve sevgili püsküütüm:KK25:
8.takım kaptanlığını yardımcım @oynakbası34 banuma devrediyorum bilginize:KK56:

püsküütüm sana zahmet rica etsem 8.takım kaptanlığına oynakbası34 ü yazıp benim ismimi silermisin canımcım,teşekkür ediyorum:KK15:

Günaydın kızlar ben dün yaptıgım paylaşımda 84 lerde olduğumu yazmıştım fakat bu sabah tartıldım maşşallah :110:85.100 çıktım.Neyse bugün bir ümit başladık.

Selam arkadaşlar 10.takimi devretmek istiyorum(yaklaşık iki uc aydir zor idare ediyorum bir kac kez takim içi fevrettim fakat olmadi döndü dolaştı bana geldi) yardımcım da doğum yaptı ve bu görevi ustlenecek eski üye yok takımda kaptanlığa uygun kurallara vakif gönüllü var mı aranızda aksi halde takımı kapatıp üyeleri transfer edecegiz

iyi akşamlar canlar ve sevgili püsküütüm:KK25:
8.takım kaptanlığını yardımcım @oynakbası34 banuma devrediyorum bilginize:KK56:

püsküütüm sana zahmet rica etsem 8.takım kaptanlığına oynakbası34 ü yazıp benim ismimi silermisin canımcım,teşekkür ediyorum:KK15:

Ayşem kız devretmeye gerek yoktu ki :) ben elimden geldiğince ilgilenirim zaten :KK66:

Bu arada hazır gelmişken aklımdakini bir sorayim :)

Şimdi ben yaklaşık 7 ay evvel eşimin Beyin felçi geçirip hastaneye yatmasıyla birlikte izne ayrıldım ve o zamanlar 92 yada 94 kg falan geliyordum :) tabi sıkıntı stres derken maalesef fazlaca kilo aldım ve bir türlü motive olup o kiloya dönüp takıma dönemedim :KK43:
Kurallarda istisnai durumlarda kilo fazlasıylada dönülebildiğine dair bir ibarecik var :KK66: acaba o bana uygunmudur ( maalesef 108leri gördüm yine ve eski kiloma dönmem için baya vermem lazım )

Takıma geri dönebilirsem belki daha azimli olur daha çabuk gönderirim o kiloları diye düşündüm ve sizlere danışmaya karar verdim :KK66:

Ne dersiniz ? Yokmu bunun bir oluru :KK22:

Şimdi ben yaklaşık 7 ay evvel eşimin Beyin felçi geçirip hastaneye yatmasıyla birlikte izne ayrıldım ve o zamanlar 92 yada 94 kg falan geliyordum :) tabi sıkıntı stres derken maalesef fazlaca kilo aldım ve bir türlü motive olup o kiloya dönüp takıma dönemedim :KK43:
Kurallarda istisnai durumlarda kilo fazlasıylada dönülebildiğine dair bir ibarecik var :KK66: acaba o bana uygunmudur ( maalesef 108leri gördüm yine ve eski kiloma dönmem için baya vermem lazım )

Takıma geri dönebilirsem belki daha azimli olur daha çabuk gönderirim o kiloları diye düşündüm ve sizlere danışmaya karar verdim :KK66:

aslında karar defterine göre 1. maddeye uyduğunu düşünüyorum canım ama tekrar soralım derim az önce karar defterini okudumda kendim için yani sonuçta paylaşım listesinde not düşülmesi gerekli olabilir bence ama emin olalım birilerine daha soralım :KK66: bu arada eşine çok geçmiş olsun canım umarım daha iyidiro_O

Son düzenleme:
aslında karar defterine göre 1. maddeye uyduğunu düşünüyorum canım ama tekrar soralım derim az önce karar defterini okudumda kendim için yani sonuçta paylaşım listesinde not düşülmesi gerekli olabilir bence ama emin olalım birilerine daha soralım :KK66: bu arada eşine çok geçmiş olsun canım umarım daha iyidiro_O

Çok teşekkür ederim 15 gün kadar hastanede yattık ( düzen orada zaten bozulmaya başlamıştı ) çıkıncada 5 ay nekaat süresi vardı evde ve onunla ilgilenmekten bende de düzen kalmadı maalesef.
Şükür şu anda çok çok daha iyi ( Rabbim kimsenin başına vermesin...Aminnn ) doktorun demesi resmen ölümden döndü ve Allahın sevilen kuluymuş ki hasar çok az kaldı ( görünürde yok birşey )
Sonradan araştırdık genelde ya götürürmüş yada yatalak makinelere bağlı hayat sürdürürmüş bu hastalığı geçirenler :KK43:
Başka zaman olsa kilo aldım diye kendimi paralardım ama şimdi halimize binlerce kez şükrediyorum varsın kilo olarak bana dönmüş olsun nasılsa daha evvel verebildiysem yine verebilirim diye düşünüyorum :KK66:

Çok teşekkür ederim 15 gün kadar hastanede yattık ( düzen orada zaten bozulmaya başlamıştı ) çıkıncada 5 ay nekaat süresi vardı evde ve onunla ilgilenmekten bende de düzen kalmadı maalesef.
Şükür şu anda çok çok daha iyi ( Rabbim kimsenin başına vermesin...Aminnn ) doktorun demesi resmen ölümden döndü ve Allahın sevilen kuluymuş ki hasar çok az kaldı ( görünürde yok birşey )
Sonradan araştırdık genelde ya götürürmüş yada yatalak makinelere bağlı hayat sürdürürmüş bu hastalığı geçirenler :KK43:
Başka zaman olsa kilo aldım diye kendimi paralardım ama şimdi halimize binlerce kez şükrediyorum varsın kilo olarak bana dönmüş olsun nasılsa daha evvel verebildiysem yine verebilirim diye düşünüyorum :KK66:
Cok geçmiş olsun canım zaten 6ayi geçip %5den fazla kilo aldigin icin birinci maddeye gore donuyorsun

Dunku cuma yarismamizda 8. olmusuz canlar.
AYrica @Fyfyfy ablacim bireyselde bu seferde 2. olmussun, takimimizin gururusun, cok tesekkur ederiz bize bu mutlulugu yasattigin icin:KK200:
Buradan bakabilirsiniz sonuclara guzeller.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-126
Kaptanlarim bu mesaji dalginlikla paylasim alanina yazmisim hepinizden ozur diliyorum:olamaz:

bu arada herkese selamlar kaptanlarım yardımcılarım ve seabahar çok uzun süreli bir izinden döndümde selam vereyim gideyim:KK55:
hosgeldin canim seni gormek ne guzel :KK200:

canim bencede karar defterine gore durumun 1, maddeye uyuyor.Esinede cok gecmis olsun umarim biran evvel kilolardan kurtulursun.:KK68:

Kuzu hangi gruptasin, her türlü listeye girebilirsin ama ilk başlangıç ne kadardı senin? Eğer 90 larda ise 108 e çekilebilir mi diye oylanabilir yada seaBahAR seaBahAR kaptana sorulabilir. Tabi bu sadece başlangıcı degistirmek adına. İzinden dönme kuralından 6 ay sonra uygulanmalı senin durumda. İnşallah tez zamanda verirsiniz

Geçmişe yönelik düzeltmeyi yaparım, notumu aldım tatlım..

Ellerine sağlık, kaldı 3 hafta.. :KK39:
Bilgilendirme:

1. 2. Takımın ve 5. Takımın yönetim kadro değişikliklerini karar defterimizde ve takım topik giriş mesajlarında güncelledim. Hayırlı olsun.
  2. 472. etap sonuç listesinde, gelen talep doğrultusunda 7. Takım yarışmacısı kuzularinannesi üyemizin bilgi durumunu "izne ayrıldı" olarak güncelledim.
Ellerine sağlık, çok teşekkür ederiz :KK36::KK36:

X